Nový hit reagujúci na aktuálnu spoločenskú situáciu. Hádajte o kom…

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Internetom sa šíri nový super-nákazlivý hit v trnáfčine o istom chlapcovi, slušnom podnykatelovy z Trnavy, čo síce prácu spajcoval, ale zákon dodržával, no aj tak mu chudákovi nykdo mu neverý, hoc je predseda krajiny. Vekslák aj kadernýk či starý kotelnýk sú jeho spojenci pri ceste k moci. Ako si tento chlapec splnil svoj velký sen – stát se poltikem a vládným poslancem? Ale nebojte sa, s rúškem na tvári, šecko sa podarí a chlapec z Trnavy ochrány našu krajinu. #dámeto

Hit je venovaný všetkým múdrosráčom, ako ich jeho blahorodenie nazýva. PS. Nič proti Trnavákom (je to iba zábava a máme vás radi).

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *