Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Póza rozhorčeného “ja som vravel, že to tak dopadne” intenzívne online manažérskej triedy v podmienkach liberálnej demokracia je analogická rozhorčeniu severo-kórejského robotníka ťažkajúceho si nad tým, že v potravinách tento rok zase nie sú banány. Ale je zábavné sledovať tých najmorálnejších a najpravovernejších spomedzi smrteľníkov dožadovať sa totalitných opatrení čínskeho typu a pritom rovnako ako predtým očakávať od poddaných absolútnu poslušnosť bez akejkoľvek adekvátnej ekonomickej bezpečnostnej siete ponúknutej na oplátku, lebo “môj spravodlivý moralizujúci hnev predsa magicky musí zaviesť disciplínu medzi tými krutými pätorkármi” a zároveň nariekať, že elity nemajú populárnu dôveru pre akékoľvek opatrenia vyžadujúce si celospoločenskú mobilizáciu a solidaritu.

filozof Peter Janosházi na sociálnej sieti Facebook

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *