Po pocte Fidelovi je tu ďalší revolučný klip od Elánu! Nájdete v ňom aj odkaz na známych mediálnych agresorov s vrecami na hlave

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Pamätáte si na revolučný klip Z tričiek zúri Che Guevarra, na ktorom sa podieľal aj nový DAV? Od toho istého režiséra (Juraja Prostináka) a toho istého textára (Juraj Soviar) je tu ďalší klip s názvom Bulvárne krysy. Na klipe participovali aj osobnosti, ktoré písali alebo spolupracovali s DAVom. Príjemné sledovanie. Už teraz klip naštval tých, na ktorých je zameraný :)

Videoklip z albumu “Najvyšší čas“, ktoré vyjde 18.10.2019
Hudba: Peter Farnbauer, Text: Juraj Soviar

TEXT: Bol som príliš dlho dobrý nemajú ma preto radi Perom ničia za pár drobných obyčajní hnusní smradi Píšu o mne že sa chvastám že som drzý že mi šibe Pravda o mne je však jasná som tu kým neodídem Ťažko sa ich zbavíš Ľahko plodia bludy Asi ich to baví Nasierať ľudí Čakajú že padnem kedy budem na dne Ja im k tomu presne pošlem dobré piesne Verím že raz Starý zákon doženie ich v pravej chvíli Nik z nich nevie kedy ako ibaže by som sa mýlil Uličky sú občas tmavé Tiene majú slizské reči Mám chuť biť sa keď som v práve No skry sa mi sa mi prieči //: Ťažko sa ich zbavíš Ľahko plodia bludy Asi ich to baví Nasierať ľudí Čakajú že padnem kedy budem na dne Ja im k tomu presne pošlem dobré piesne ://

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


8 thoughts on “Po pocte Fidelovi je tu ďalší revolučný klip od Elánu! Nájdete v ňom aj odkaz na známych mediálnych agresorov s vrecami na hlave

 • 15. októbra 2019 at 9:48
  Permalink

  VÝBORNÉ!!! Celé, spev, hudba, text; a ten záver vo videu, ten s tou striekacou pištoľou, no to je zlaté.
  Elán je skrátka jeden! Vždy ma vedel dobiť, vždy ma vedel dobyť!
  Áno, piesne Elánu sú výborný deratizačný prostriedok. Krysy sa nám premnožili.

  Reply
 • 15. októbra 2019 at 10:08
  Permalink

  Škoda že tie vrecia neboli čierne plátenné tašky, s nápisom ŠOMRI – bolo by to adresnejšie…:)

  Reply
 • 15. októbra 2019 at 11:33
  Permalink

  Elán, vďaka. Skvelý, ako vždy.

  Reply
 • 15. októbra 2019 at 16:13
  Permalink

  Ó, čo to čítam: Fanúšikovia a niektorí kolegovia Elánu sú znechutení klipom Elánu.
  Milí znechutení fanúšikovia a znechutení kolegovia Elánu, znechucuje ma, ako Vás neznechucuje nehumánna, nenávistná, vulgárna a agresívna ZOMRI; znechucuje ma, ako Vás neznechucuje práca niektorých kúpených „novinárov“, ktorí pracujú v štýle: „Údajne, asi…– popraviť!“ Táto novodobá inkvizícia tu šíri nenávisť, nie Elán. Elán jej len nastavil zrkadlo. Elánisti sú frajeri, jedni z mála umelcov, ktorí sa dokážu postaviť čelom k zlu. Jedni z mála umelcov, ktorí ho vôbec dokážu rozpoznať.

  Reply
 • 16. októbra 2019 at 8:11
  Permalink

  Elán, super. Viac, viac a viac….

  Reply
 • 18. októbra 2019 at 19:19
  Permalink

  Každý videoklip je malé umelecké dielo a každý umelec má v rámci svojej umeleckej licencie právo na nadsádzku (dokonca sa prevažne toleruje aj diskutabilná blasfémia- viď. plagát k filmu Ľud versus Larry Flint). A v koľkých filmoch a seriáloch sa mieri zbraňou na ľudí?
  Tak potom nechápem, prečo sa týmto klipom zaoberá Generálna prokuratúra. Kde to žijeme? To tam vážne už nemajú čo robiť?

  Reply
 • 18. októbra 2019 at 20:21
  Permalink

  A bude sa Generálna prokuratúra zaoberať aj videom Progresívneho Slovenska HÁDKY ZLODEJOV NEZASTAVIA, v ktorom zlodeji v maskách Fica a Kaliňáka vtrhnú do banky a mieria .zbraňami na dôchodcov?
  Bude riešiť aj bojové videohry pre deti, v ktorých si detský hráč vyberie z bohatého arzenálu zbraní a rozstrieľa fiktívnu postavu na krvavú kašu? Bude riešiť aj filmy plné násilia a brutálných scén? Bude sa tým Generálna prokuratúra zaoberať?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *