Poďakovanie za podporu pre DAV DVA

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ďakujeme všetkým priaznivcom, ktorí podporujú DAV DVA. Sme radi, že počet finančných prispievateľov z mesiaca na mesiac rastie a preto by sme im chceli menovite poďakovať:

PODPORUJÚ NÁS:

Karol Ondriaš, Iveta Hajdová, Milan Karabín, Vladimír Hano, Rastislav Dorčák, Adam Lukačovič, Mária Hutirová, Maroš Sedláček, Lucia Šarišská, Jozef Bozek, Vladimír Pažúr, Michal Bernáth, Ján Peteja, Marek Lach, Vladimír Pažúr, Gablovič Peter, Haruštiak Miloš, Badar Jozef, Iveta Kabóková, Dagmar Gregová, Eugen Mýtnik, Pohlidalova Kvetosla…

Finančne prostriedky používame hlavne na propagáciu webu, aby sa jeho obsah dostal k čoraz väčšiemu počtu ľudí a postupne tak rástol počet stálych sledovateľov. Takisto na organizovanie konferencií alebo diskusií, ktoré priebežne usporadúvame.

Podpora má zmysel

Hlavne vďaka Vašej pomoci nám postupne rastie čítanosť a v súčasnosti náš web mesačne naštívi vyše 30 000 jedinenčných návštevníkov a trend je rastúci.

Ak máte záujem finančne podporiť tento projekt, môžte tak urobiť prevodným príkazom na nasledujúci účet:

IBAN: SK7283300000002801086712

Správa pre príjemcu: EMAIL DARCU, podpora pre davdva 

//Nezabudnite vyplniť email, alebo aspoň meno, aby sme Vám vedeli poďakovať.

DAV DVA môžte podporiť aj nefinančne – dávajte zdieľať náš web, alebo jednotlivé články na sociálnych sieťach, alebo mailom známim.

Ďakujeme za každú pomoc!

Redakcia DAV DVA

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Poďakovanie za podporu pre DAV DVA

 • 3. apríla 2019 at 21:23
  Permalink

  Prečo sa nedá Davu2 poslať 2 percentá z ročnej dane?

  Reply
 • 4. apríla 2019 at 10:36
  Permalink

  Len taká drobnosť – ktorí v množnom čísle je s í a nie s y. Ak kultúrno… tak kultúrno :-)

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *