Podľa Sulíka máme sviatkov priveľa a máme si ich oslavovať po víkendoch

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Richard Sulík pred dvomi hodinami napísal pubertálny status, ktorý rozhodne nie je hodný dôstojnosti ministerského kresla. V statuse si kopol do Roberta Fica, slovenských veriacich a ako správny neoliberál poznamenal, nech si „oslavujú po víkendoch,“ lebo tým trpí ekonomika.

Podľa Sulíka máme sviatkov až priveľa, takže sa zrejme ako „tí leniví, čo nechcú pracovať“ (ako často argumentujú neoliberáli pri každom presadení sociálnych práv) môžeme pripraviť na ich rušenie v mene víťazstva „liberálnej demokracie.“ (komentuje Peter Hron)

Uvádzame celý Sulíkov status:

A ŽE 7-BOLESTNÁ PANNA MÁRIA? Tieto sviatky sú len pozostatky smeráckych vlád a treba ich zrušiť ☝️Nech si láskavo oslavujú po víkendoch, ekonomika už dostala na frak dosť. A máme najviac sviatkov v Európe, skutočne nám to treba? P.S.: Pre tých, ktorí všetko berú smrteľne vážne- nie, nemyslím si, že celé Slovensko oslavuje Ficove narodeniny :-) Tak relaxujte trošku, keď už máme to voľno.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


7 thoughts on “Podľa Sulíka máme sviatkov priveľa a máme si ich oslavovať po víkendoch

 • 15. septembra 2020 at 16:20
  Permalink

  Sulík svojimi vyjadreniami lem dokazuje jeho pokročilú demenciu. On v záujme súčasnej, akoby jeho pravdy zabudne, čo hovoril včera alebo predvčerom. Sviatky schválili vlády pred Ficom aj za Sulíka, akože poradcu. Ale, v jeho demencii je predsa jedna výnimka, pamätá so dátum narodenia pána Fica. Sulík, keď si spomenie na pána Fica tak sa vysype vyrážkami po celom tele. A toto nám riadi hospodárstvo na Slovensku!

  Reply
 • 15. septembra 2020 at 17:00
  Permalink

  Sulík je typický voľnotrhový „sociopat“ pre ktorého okrem ekonomiky asi nič iné ani neexistuje. Mám však obavu, že po bláznivom Matovičovi sa sklamaní voliči pohnú práve k nemu. Si všimnite ako v poslednej dobe podľa prieskumov rastie.

  Reply
  • 15. septembra 2020 at 22:39
   Permalink

   Nemajte obavu….

   Tento jav je pozorovateľný dlhodobo, že keď sa slovenská pravica rúca, tak ľud pravicový v zúfalosti prebehne k Shulíkovi.

   Aspoň toto je také malé svetielko, že , ako vravíte, sociopatická politika SS je aj pre nich už tú mač.

   Keď sa objaví nová pravicová nádej tak skočia zase ku nej… a tak stále dookola…až nastane komunizmus…

   Reply
  • 16. septembra 2020 at 8:59
   Permalink

   Znehodnocuje vieru ľudí, ich nádej, je to hriech a On si to vo svojom biednom živote, bude musieť prežiť, príde čas.

   Reply
 • 15. septembra 2020 at 21:03
  Permalink

  Dúfam, že Sulík ma narodeniny 29. februára…
  Ak by bolo na jeho oslavu potrebné robiť 12 hodín denne, ako na začiatku kapitalizmu…
  Inak Sulíkova viera v blahoslavenosť kapitalizmu je rovnako dogmatická, ako tá cirkevná…
  Bohužiaľ má moc ( na rozdiel od katolíckych kňazov) nariaďovať otrockú prácu. Keď počítam jeho voličov, až sa mi zahmlieva koľko máme rentiérov, alebo, že by ich počty nastavovali nemajetní hlupáci?….

  Reply
 • 17. septembra 2020 at 10:27
  Permalink

  Táto dlhodobo psychicky narušená persóna to už má v názve jeho strany . SaS- Sprostí a Sprostejší.

  Reply
 • 18. septembra 2020 at 6:45
  Permalink

  Sulík je ako minister neschopný, ale v tomto má pravdu.
  Ficovci a Matovičovci nám vnucujú kresťanské šamanstvo aj vo forme sviatkov.
  Je smutné, že nám vládli a vládnu pravicoví pomätenci, ktorí praktizujú čarodejníctvo.

  Sociálni demokrati sa snažia toto stredoveké myslenie spájať s ľavicovým hnutím a úspešne tak škodia ľavicovému hnutiu na Slovensku. Komunisti a socialisti by mali byť prví, ktorí by bojovali za náboženskú slobodu odsúdili by kresťanské cirkvi ako zločinecké organizáci šíriace lži, pedofíliu a násilie.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *