Podnetná diskusia OZ Pracujúca chudoba: Dane a odvody – aké by mali byť?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Zdroj: Youtube Pracujúca chudoba

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Podnetná diskusia OZ Pracujúca chudoba: Dane a odvody – aké by mali byť?

 • 22. decembra 2020 at 20:45
  Permalink

  No dobre, chlapci. Slohové cvičenie na tému „daňové a odvodové zaťaženie na Slovensku“ už máte zvládnuté. Trvalo nekonečných 50 minút a čo šikovnejší technokrat si to medzitým pozrel po internete s odvolávkami.
  Asi najcennejšie tvrdenie padlo od Milana Kuruca v záverečných 2-3 minútach, a to, cit.:“…nevie sa tu urobiť nejaká normálna, fundamentálna, reforma daní a odvodov“…a spája to s čiastkovými opatreniami Sulíka, či Krajniaka, či tejto vlády…
  Otázka: Odhliadnime od ideologického ľavicového uhla pohľadu: dnes v decembri roku 2020 pre rok 2021: A AKO BY STE NAVRHLI ZÁSADY DAŇOVÉHO A ODVODOVÉHO ZAŤAŽENIA VY?
  (Isteže je to dnes ťažké, najmä ak chýbajú údaje z reálnej ekonomiky SR). A nezabúdajte, že všetky tie opatrenia minulej i súčasnej vlády sú predovšetkým opatreniami vlád, ktoré rešpektujú postavenie Slovenska ako nesamostatnej krajiny v legislatíve EÚ a ako krajiny prakticky „kolonizovanej“ a preto i lobysticky silno ovplyvnenej.
  Hovorí tu odborár a ľavičiar: v očakávaní zvedavo rozmýšľam, ako si poradíte za podmienky, že POSTAVENIE SLOVENSKA sa v roku 2021 nezmení.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *