TV DAV: Homage Karolovi Marxovi, z konferencie k 200. výročiu narodenia Karla Marxa. Vystúpili Manda, Hohoš, Janošovský, Michelko, Muránsky a ďalší

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Liga pre národnú a sociálnu záchranu, o.z., Inštitút ASA a DAV DVA, o.z. a FSS zorganizovali 25. 4. 2018 podujatie  Homage Karlovi Marxovi. Záznam z podujatia si môžete pozrieť na nasledujúcich linkoch:

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Úvodné slovo Ing. Juraj Janošovský, prednáška: Doc. PhDr. Vladimír  Manda, CSc.

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Prednáška: doc. PhDr. Ladislav Hohoš, CSc.

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Diskusia: Ing. Juraj Janošovský

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Diskusia: prof. Dr. Ing. Ivan Haluška, DrSc.

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Diskusia: Roman Michelko

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Diskusia: doc. PhDr. Ladislav Hohoš, CSc. Diskusia: doc. Mgr. Martin Muránsky, PhD.

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Diskusia: prof. Ing. Milan Šikula, DrSc.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “TV DAV: Homage Karolovi Marxovi, z konferencie k 200. výročiu narodenia Karla Marxa. Vystúpili Manda, Hohoš, Janošovský, Michelko, Muránsky a ďalší

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *