Liga pre národnú a sociálnu záchranu, o.z., Inštitút ASA a DAV DVA, o.z. a FSS zorganizovali 25 4. 2018 podujatie  Homage Karlovi Marxovi. Záznam z podujatia si môžete pozrieť na nasledujúcich linkoch:

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Úvodné slovo Ing. Juraj Janošovský, prednáška: Doc. PhDr. Vladimír  Manda, CSc.
https://youtu.be/FHvAKLTE46o

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Prednáška: doc. PhDr. Ladislav Hohoš, CSc.
https://youtu.be/KpNwmo5d5Js

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Diskusia: Ing. Juraj Janošovský
https://youtu.be/LCzACT_YxO8

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Diskusia: prof. Dr. Ing. Ivan Haluška, DrSc.
https://youtu.be/sUEYidcqKrs

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Diskusia: Roman Michelko
https://youtu.be/_nYCjc6Cc3k

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Diskusia: doc. PhDr. Ladislav Hohoš, CSc. Diskusia: doc. Mgr. Martin Muránsky, PhD.
https://youtu.be/KmRNftWGlnk

Pocta Karlovi Marxovi ku jeho 200. výročiu narodenia a 170. výročiu zverejnenia Manifestu komunistickej strany. Diskusia: prof. Ing. Milan Šikula, DrSc.
https://youtu.be/qlLbIO4KAHo

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “VIDEOZÁZNAM: Homage Karolovi Marxovi – 200. výročie narodenia Karla Marxa

 • 9. apríla 2018 at 12:33
  Permalink

  Prosím o dobrý zvukový záznam zo stretnutia !

  …a neponáhľajte sa domov… :)

  Reply
 • 30. apríla 2018 at 17:07
  Permalink

  Oceňujem kvalitu záznamov – konečne to má dobrý zvuk – len tak ďalej ! Ďakujem.

  Som rád, že sa konečne ktosi pokúša zhodnotiť príčiny konca socializmu u nás ( možno by bolo dobre pozrieť sa na to že aj vo východnej Európe ), aj keď len z pozície marxizmu.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom