Politicky nekorektné video o dôsledkoch multikulturalizmu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ľuboš Blaha: NA SLOVENSKU NO-GO ZÓNY NECHCEME

Pred pár dňami sa v správe Európskej komisie objavili šokujúce údaje o náraste kriminality vo Švédsku. Vyrazili sme do Malmö, do štvrte Rosengård, ktorá je tam najznámejšou no-go zónou. Poviem vám úprimne – nebolo nám všetko jedno. Sami uvidíte.

Sme mladí ľavičiari a švédsky sociálny štát bol pre nás vždy veľkou inšpiráciou. Ale ich slniečkarska migračná politika, to je čisté šialenstvo.

Neurobme tú istú chybu ako Švédsko. Chráňme si naše rodiny, naše ženy, naše deti. Chráňme Slovensko pred migráciou… Toto u nás doma nechceme!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
5 thoughts on “Politicky nekorektné video o dôsledkoch multikulturalizmu

 • 21. februára 2020 at 12:52
  Permalink

  Kapitalizmus bude vždy spojený s kriminalitou!

  Reply
 • 24. februára 2020 at 12:00
  Permalink

  Dôsledne si prečítajte nasledujúcu fikciu, ktorá môže byť onedlho skutočnosťou.

  https://bit.ly/37VIlQS

  A zaujmite stanovisko …

  Reply
  • 24. februára 2020 at 14:06
   Permalink

   Zaujať stanovisko? Myslím, že na tomto portáli je každému jasné, aká je odpoveď na otázku: „V koho záujme je čo najväčšia voľnosť pohybu kapitálu a pracovnej sily?“
   Kto chce z nás mať len „ľudské zdroje“ s minimom trvalých sociálnych väzieb?
   Dnes je „progresívne“ to, aby najsilnejšou sociálnou väzbou bola väzba k zamestnávateľovi. Veď už spochybňujú aj rodinné väzby…
   Ak máme na zreteli (aspoň výhľadovo v ďalekej budúcnosti) komunistickú spoločnosť, tak tá by sa mala zameriavať predovšetkým na celkovú harmóniu potrieb všetkých ľudí. Mať svoj stabilný viacvrstvový sociálny okruh, to je predpoklad naplnenia celého radu ľudských potrieb z druhého až štvrtého poschodia Maslowovej pyramídy. Všeobecné uprednostnenie migrácie je v presnom protiklade.
   Dokonca to nie je ani ľudská potreba. Iba ak vtedy, keď je človek v situácii, že nie je schopný uspokojiť si ani základné potreby. A presne v tom stave nás chce nadnárodný kapitál držať.

   PS: Vedome pridám jeden politicky nekorektný názor. Nie migrácia, ale xenofóbia je základné ľudské právo. Človek má právo brániť integritu svojej osoby a svojho sociálneho okruhu a je povinnosťou novo prichádzajúceho (vždy to tak bolo a platí to aj vo všetkých nadnárodných firmách), aby sa dal spoznať a presvedčil nové prostredie, že nepredstavuje hrozbu. Na tento proces je potrebné venovať čas a kapacita tohto procesu má svoje hranice. Stupňovanie migrácie nad možnosti procesu vzájomného spoznávania je, podľa mňa, trestným činom všeobecného ohrozenia.

   Reply
   • 1. marca 2020 at 21:20
    Permalink

    Bravo pán Moravčík! Len pre zaujímavosť upozorňujem, že priekopníkom v smere pretrhania sociálnych väzieb a pestovania väzby na zamestnávateľa, bola katolícka cirkev, ktorá toto konanie robila konkrétne cez dve praktiky: celibát a prekladania kňazov. História sa opakuje…

    Reply
    • 1. marca 2020 at 21:31
     Permalink

     Áno, dobrý postreh. Stretol som sa s tým aj pri štúdiu marketingu. Korporátni marketéri si všimli, že marketingovo najúspešnejšia organizácia všetkých čias bola katolícka cirkev. Tak sa cielene od nej učia.

     Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *