Pozvánka na 1. Česko-Slovenskú konferenciu o Projekte Venus 1. júla v Brne

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Člen iniciatívy DAV DVA Marek Kopilec (aktuálne člen redakčnej rady, sekcie pre ekonomickú demokraciu a koordinátor sekcie pre praktickú činnosť) a okrem toho aktivista TVPActivism Slovakia vás pozýva na ním organizovanú konferenciu českých a slovenských aktivistov a sympatizantov Projektu Venus v Brne 1. júla.

Po skúsenostiach s organizáciou konferencií v Žiline, Trnave a Košiciach cez sekciu pre ekonomickú demokraciu týkajúcich sa či už Alternatív pre 21. storočie alebo prekarizácie práce sa chystá podrobnejšie ľudí oboznámiť s týmto projektom, o ktorom píše aj pre DAV DVA.

Podrobnosti:

Miesto/Místo: Hotel Orea Resort Santon v Brne – http://www.resortsanton.cz/cz/
Adresa: Přístavní 38, 635 00 Brno-Bystrc
Miestnosť/Místnost: Salonek Dyje (80-100 miest)
Začiatok konferencie/Začátek konference: 13:30
Dĺžka konferencie/Délka konference: 6-8 hodín
Prednášajúci/Přednášející z Česka a Slovenska
Vstupné/Vstupní: Dobrovoľné

Predbežný program/Předběžný program:

Premietanie filmu Paradise or Oblivion (Raj alebo Zatratenie)

Prednášky/Přednášky:

Vedecká metóda a RBE – Jakub Schön
Všeobecná Sémantika – Tomáš Martinčok
Ľudské správanie – Boris Figeczký
Vzdelávanie a tranzícia – Matej Kotian

Foto: Viktor Molčányi

Na našich stránkach poskytujeme priestor skutočne pestrej palete názorových línií, predstavujúcich alternatívu voči súčasnému zriadeniu. Preto čitateľov upozorňujeme, že nakoľko i samotní členovia redakčného kolektívu DAV DVA, spolupracovníci či korešpondenti vzišli z rôznych prúdov, v partikulárnych otázkach sa ich výklady a postoje môžu líšiť či si dokonca miestami protirečiť. Iba názorová pluralita totiž umožňuje skutočne plodnú a hodnotnú diskusiu s potenciálom vygenerovať tie najlepšie myšlienky, schopné načrtnúť pôdorys pre nové spoločensko-ekonomické zriadenie, zohľadňujúce potreby 21. storočia.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *