Pozvánka na: DISKUSNÉ FÓRUM – úvodné stretnutie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Pozývame Vás na nový oficiálny formát moderovaných diskusií medzi všetkými zúčastnenými. Bude sa pravidelne organizovať ku konkrétnym témam a bude z neho krátky výstup.

Každé diskusné fórum bude mať vlastnú udalosť, táto konkrétna je na prvé diskusné fórum, ktoré sa uskutoční dňa 13.11.2019 (streda) od 16:00 – 19:00. V priestoroch knižnice 2 na prízemí bloku B, na Hlavnej 68 v Košiciach.

PROGRAM 1. Diskusného fóra:

  • 16:00 – 16:30 – Úvod. Dohodnutie pravidelných termínov (prvá streda alebo pondleok v mesiaci), zozbieranie tém na diskusiu.
  • 16:30 – 17:30 – Diskusia ku článkom z Všeobecnej deklarácie ľudských práv, ktoré nie sú uplatnené v súčasnosti. (viac tu: https://davdva.sk/kritika-liberalnej-demokracie/)
  • 17:30 – 18:30 – Diskusia na tému: ako zmeniť názorovú jednostrannosť médií (resp. RTVS)
  • 18:30 – 19:00 – Záver (neformálna diskusia)

Ak máte záujem zúčastniť sa udalosti, poprosíme o registráciu na tomto linku.

Iniciatíva DAV DVA

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *