POZVÁNKA na konferenciu s Branislavom Fábrym

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Pozývame Vás na konferenciu k Všeobecnej deklarácií ľudských práv s Branislavom Fábrym a jeho téme: „Ľudské práva v období nových biotechnológií“.

Na konferencii taktiež vystúpi Dávid Diczházy s krátkou prezentáciou s názvom: KRITIKA liberálnej demokracie, ktorá vychádza z deklarácie ľudských práv.

Konferencia sa uskutoční v priestoroch veľkej zasadačky bloku C na prvom poschodí v budove na Hlavnej 68 v Košiciach, dňa 7.9.2019 (sobota), v čase od 14:00.

vstup do budovy

Ak máte záujem zúčastniť sa konferencie, je potrebné sa zaregistrovať na nasledujúcom registračnom linku: https://davdva.sk/udalosti/konferencia-s-branislavom-fabrym-registracia/

Ak viete o niekom, kto by mal záujem sa taktiež zúčastniť, tak mu dajte vedieť a prepošlite tento článok.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *