POZVÁNKA na oslobodenie Košíc a premietanie filmu v Knižnici DAV DVA

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Dňa 19.1.2019 sa na Námesti osloboditeľov v Košiciach uskutoční pietny akt kladenia vencov a kytíc pri príležitosti 75. výročia oslobodenia Košíc. Udalosť organizujú: Mesto Košice, Košický samosprávny kraj, Okresný úrad Košice a Oblastný výbor SZPB Košice.

Pri tejto príležitosti, DAV DVA spolu s Oblastným výborom SZPB Košice organizujú sprievodné akcie – pietny akt kladenia vencov pri soche generála I.J.  Petrova a premietanie filmu s tématikou v Knižnici DAV DVA.

Program dňa:

14:00 – Pietny akt kladenia vencov na Námestí osloboditeľov Košice
14:40 – Pietny akt kladenia vencov a sprievodné príhovory pri soche generála I.J. Petrova v Mestskom parku
15:30 – podujatie s názvom Nezabúdame – Ďakujeme (spomienka pri filme s tematikou oslobodenia )  – Komunitná knižnica DAV DVA, Hlavná 68, Košice.

Všetci ste srdečne vítaní na podujatiach.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *