Priebeh volieb vo Venezuele – exkluzívna reportáž z Caracasu pre Dav Dva

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Nedeľa, 6. 12. 2020, z Caracasu, hlavného mesta Venezuely nám v deň konania volieb do jednokomorového parlamentu telefonuje Victor Hernandez, bývalý veľvyslanec Venezuely v ČR:

Ráno v deň volieb 6. 12. 2020
Večer 6. 12.

Volebné centrum pri Gymnáziu Andresa Bella v Caracase. Jedno z najvýznamnejších volebných centier kvôli jeho umiestnení v centre hlavného mesta v husto obývanej štvrti La Candelaria.

V tejto štvrti bývajú predovšetkým prisťahovalci z Iberského polostrova, Talianska, a ich potomkovia. Je známe, že medzi nimi takmer nie sú prívrženci Chavizmu ani prezidenta Madura.

Po Novom roku, 5. januára, sa ustanoví nová Národná rada a samozrejme už teraz pominuli dôvody, aby ktokoľvek na svete, vrátane slovenskej vlády, považoval toho tajtrlíka Guaidóa za nejakého prezidenta. Lebo už nie je ani predsedom tej Národnej rady, ktorá bola mimo zákon, ani… nič.
Ale uvidíme, čo s týmto jednoznačným výsledkom urobí krajná pravica, čo skoro všade vládne po svete.

Victor Hernandez

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *