Ringo Čech v rozhovore pre Parlamentné listy opäť pomenoval to, čo všetci vedia: Tak blbí jsme byli! Jásali jsme po listopadu, a už bylo připravené obsazení našich podniků

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


František Ringo Čech, známy to kritik súčasného svetosystému, opäť trafil kliniec po hlavičke.

„Byli jsme obelháni od samého začátku. Ta radost z té nabyté svobody, ten jásot prostě pohltil celou zemi,“ zhodnotil výročie tzv. Nežnej revolúcie populárny spevák, politik, skladateľ, komik a všestranný umelec. Ringo pripomína zánik strategických podnikov, strašné pracovné podmienky zamestnancov vo fabrikách a taktiež povedal, že dnešná doba je horšia, než obdobie pred rokom 1989.

„Já bych se ale nepodepsal pod to, že bylo dřív líp. Lidi zcela opomíjejí tu zásadní věc a to je svoboda,“ hovorí líder strany Strany práv občanov František Ringo Čech. Čítajte ďalej tu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


5 thoughts on “Ringo Čech v rozhovore pre Parlamentné listy opäť pomenoval to, čo všetci vedia: Tak blbí jsme byli! Jásali jsme po listopadu, a už bylo připravené obsazení našich podniků

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *