Ringo Čech v rozhovore pre Parlamentné listy opäť pomenoval to, čo všetci vedia: Tak blbí jsme byli! Jásali jsme po listopadu, a už bylo připravené obsazení našich podniků

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

František Ringo Čech, známy to kritik súčasného svetosystému, opäť trafil kliniec po hlavičke.

„Byli jsme obelháni od samého začátku. Ta radost z té nabyté svobody, ten jásot prostě pohltil celou zemi,“ zhodnotil výročie tzv. Nežnej revolúcie populárny spevák, politik, skladateľ, komik a všestranný umelec. Ringo pripomína zánik strategických podnikov, strašné pracovné podmienky zamestnancov vo fabrikách a taktiež povedal, že dnešná doba je horšia, než obdobie pred rokom 1989.

„Já bych se ale nepodepsal pod to, že bylo dřív líp. Lidi zcela opomíjejí tu zásadní věc a to je svoboda,“ hovorí líder strany Strany práv občanov František Ringo Čech. Čítajte ďalej tu.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


5 thoughts on “Ringo Čech v rozhovore pre Parlamentné listy opäť pomenoval to, čo všetci vedia: Tak blbí jsme byli! Jásali jsme po listopadu, a už bylo připravené obsazení našich podniků

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom