Robert Fico: Iniciatíva Za slušné Slovensko je obyčajná mládežnícka organizácia Trubanovej a Kiskovej strany

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Včera sme vás informovali o Matovičovom obrate. Igora Matoviča totiž tí „slušnejší“ hodili cez palubu. Urobili chybu, pretože Matovičova pomsta bude pre nich krutá. Na Matovičové slová kritizujúce tzv. slušno-ľudí, ktorých kedysi podporoval a pomáhal im v organizácii protestov reaguje už aj predseda sociálno-demokratického Smeru, Robert Fico, ktorý pripomína, že iniciatíva Za slušné Slovensko je platená zo zahraničia a je klasickou mládežníckou organizáciou neoliberálnej pravice, teda strán PS, Spolu a Za ľudí. Viac, nižšie vo videu.

Robert Fico: „JE TO ZVLÁŠTNE, ALE SÚHLASÍM S MATOVIČOM“
Po toľkých rokoch v politike som si myslel, že ma už nič neprekvapí. No, stalo sa priatelia!

Vyjadril sa aj Robert Bestro:

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Robert Fico: Iniciatíva Za slušné Slovensko je obyčajná mládežnícka organizácia Trubanovej a Kiskovej strany

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *