Roman Michelko: Je pedofília spoločensky prípustná? Blaha vs. ESET

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


O čo ide Sme-čku ? Chce senzibilizovať slovenskú spoločnosť ? Istým silám sa zdá , že je príliš konzervatívna a treba ju posunúť. Séria článkov spochybňovanú nebezpečnosť pedofília to len dokazuje.

Veľký rozhovor s pedofilom , nasledoval komentár, Jakuba Filu že pedofil má právo na život bez predsudkov, , a nasledoval to status Bc. Hanzelovej v rovnakej „tónine“. Aké je vysvetlenie ? Slovensko v kultúrnych otázkach nespĺňa európske štandardy Slovensko, tak s tým treba niečo urobiť ? Írsko je dobrý príklad . Ešte na prelome milénií najkonzervatívnejšia katolícka krajina so zákazom rozvodov a prísnym zákazom potratov, dnes extrémne liberálna spoločnosť s množstvom verejne pôsobiacich homosexuálnich politikov a s manželstvami homosexulálov. Na Slovensku, stále ešte 900 000 voličov , teda cca 38 – 40 % tých čo chodia voliť tieto témy nenechávajú chladnými a s tým treba niečo urobiť. Poslanec Blaha čelí žalobe spoločnosti Eset, vraj ju ohovára. Zaujímavé, aký útlocitní sú oligarchovia Esetu, ktorí podporujú – sú akcionármi extrémne tendenčného plátku Denník N, verejne a masívne finančne podporujú PS, ale aj viacerých komunálnych politikov. Ešte stále nepochopili, že žijeme v demokracii v ktorej je kritika oponenta samozrejmou súčasťou. Nakoniec si neuvedomujú, že tým, len neskutočne pomáhajú poslancovi Blahovi v jeho popularite.

Roman Michelko

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *