Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Roman Michelko: Priatelia,včera som bol v rádiu Devín, s redaktorkou Ľubou Šajdovou sme sa bavili o mojej literárnej tvorbe, o esejach z knihy Revoltujúci Sizyfos o filozofoch ktorý formovali moje myslenie, Camus, Sartre, Nietszsche, Kierkegaard či Dostojevskij. Po dlhom čase som sa nevenoval nízkym podrazom a prekáračkam v našej politike, ale venoval som sa veciam podstatným a hlbším. Verím, že aj tento, možno menej známy či dokonca neznámy rozmer môjho myslenia môže zaujať. ak máte chuť a čas vypočujte si to z archívu.

https://www.rtvs.sk/radio/archiv/11442/1200518

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *