Roman Michelko: Opozícia dokáže len nenávidieť, klamať a bojovať proti sebe

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Odvolávanie premiéra skončilo fiaskom: za hlasovalo len 62 poslancov, chýbalo 14 hlasov. Na hlasovaní neboli ani tí, ktorí o zvolanie mimoriadnej schôdze žiadali. Igor Matovič dáva svojim kolegom v opozícii ultimáta a nikdy nezabudne vystreliť dobre mierený otrávený šíp do chrbta svojim kolegom, konkrétne z KDH. Matovič sa pokúša udávať témy kampane. Bolo by to smiešne, keby to nebolo absurdné. Dnes je isté jedno, ak bude budúca koalícia stáť na Matovičovi, tak skončí veľmi skoro. Nástup strany Tomáša Druckera. „Súdruhovia“ z jeho Dobrej voľby však urobili chybu. Na vytvorenie fikcie úspešnej strany treba aspoň tri po sebe idúce prieskumy. V jednom mali 7,4 percenta, v druhom okolo 2 percent. Takto to do parlamentu nedostanú. Personálne akvizície: Ghannamová, Cséfalvayová, Fedor či Kurilovská sú v prinajlepšom béčkové politické celebrity. Rozkol v SaS je už jasný. Bývalý líder opozície bude mať druhý mimoriadny kongres za dva mesiace. Richard Sulík má väčšinu v strane, ale nie v republikovej rade, ktorá schvaľuje kandidátnu listinu. Tam dosiaľ tvrdil muziku Ľubomír Galko s Jozefom Rajtárom, Janou Kiššovou a Natáliou Blahovou. Pre Galka vypadla z republikovej rady Lucia Ďuriš Nicholsonová. Teraz, keď si Sulík urobí poriadok, sa vracia do strany aj na kandidátku ako dvojka. A Galko mieri naspäť do Kauflandu – možno bude dokladať tovar.. No a Rajtár s ním… Demokratické jadro SaS skončí skôr, než začalo.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *