Roman Michelko: Padlý anjel Kiska (Veci Verejné 7/20)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


O čo išlo v tejto kauze?

Konečne niekto naplno a jasne povedal, že kráľ je nahý, konečne niekto nahlas povedal, že Kiska kupoval kradnuté pozemky a vedel o tom. Genézu kauzy riešila relácia Reportéri.

Kisku čaká horúce obdobie, skončil ako chodiaci gýč. Karma je zdarma a teraz ho dobehla veľmi skoro.

O čo tam išlo? Blízky obchodný partner Andreja Kisku Michal Šuliga získal skrachovanú firmu (bývalý štátny majetok) AGRAS, ktorá však nemala pozemky, tie „osvedčili“, rozumej podvodne vydržali a potom predávali. Vedeli o tom všetci zainteresovaní. Temné deväťdesiate roky Kisku dobehli a on ako morálna autorita skončil. Samozrejme, nikto súdny to nemohol brať vážne, ale pí ar agentúry tento falošný obraz o ňom vyrábali. Prostoduchosť Kisku sa prejavila aj v reakciách na zverejnené video. Tvrdenie, že za všetkým je Fico, všetkých dobre pobavilo. Ale jeho top argument, že to je nahrané hercami, je konšpiráciou hodnou tvrdenia, že Savo lieči rakovinu.

Kiska dnes dostáva nový prívlastok – Tatranský pozemkový mafián. Stáva sa z neho výborný terč, uvidíme, či ho stiahnu z debát, alebo bude po každej poriadne prefackaný. Prečo to vzniklo? Michal Šuliga ho chcel vydierať, vypálilo to však trocha inak. Kto z toho bude profitovať? Ostatné opozičné strany. Otázne je, či táto kauza Za ľudí nestiahne, môžu skončiť pod piatimi percentami. Každopádne, bude to veselé. Morálny gýč bude triumfovať, verím však a dúfam, že to tejto obskúrnej figúrke poriadne „pustí žilou“. Kiska si to rozhádzal na všetkých frontoch, nedokázal ani udržať mafiánsku česť. Šuliga krivo svedčil v jeho prospech, Kiska to však nijako nezohľadnil. Uvidíme, ako v prípadnom spore o ohováranie vytiahnu dôkazy o jeho pokrytectve. Kisku čaká horúce obdobie, skončil ako chodiaci gýč. Karma je zdarma a teraz ho dobehla veľmi skoro.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Roman Michelko: Padlý anjel Kiska (Veci Verejné 7/20)

  • 19. februára 2020 at 23:08
    Permalink

    Dnes z 2. videá je jasné, že chcel požičať peniaze predávajúcemu, aby ich mohol oficiálne vrátiť. Drísty o Tom, že chcel len počkať môže
    adresovať tým čo seno žerú.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *