Roman Michelko: Slovensko – Ruské vzťahy s Jánom Čarnogurským

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


– Ohrozuje Rusko Slovenskú republiku ?

– Na základe čoho naša obranná doktrína definuje Rusko, ako nepriateľa ?

– Je dnešné Rusko imperiálna mocnosť ?

– Je Rusko neliberálna, alebo obmedzená, defektná či inak prívlastková demokracia, alebo je to autokracia, diktatúra či niečo podobné ?

– Aký vplyv ma Valdajský klub na ruskú zahraničnú politiku ?

– Je v Rusku sloboda, verejného diskurzu ?

– Ako vnímať perspektívu Ruska, má plán, ako sa transformuje zo spoločnosti ktorej prosperita je závislá na cenách surovín, ktoré vyváža, alebo bude mať aj inú stratégiu rozvoja ?

– Akých ma Rusko spojencov ? Čo im môže ponúknuť ?


.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Roman Michelko: Slovensko – Ruské vzťahy s Jánom Čarnogurským

 • 16. januára 2020 at 22:40
  Permalink

  DÔLEŽITÁ VÝZVA !

  k (z)radným voľbám 2020 !

  http://vzdor.org/?p=5393
  https://bit.ly/30rVL56

  Ja len k tej kolosálnej zrade, čo komunisti svojim voličom spôsobili dám poznámku, že ste sa nemali pridávať k Egovi vy, ale Ego a so svojou celou slnečnou štafážou sa mal pridať k Vám – a to je celý zázrak.

  V tejto údesnej situácii bude pre ľavičiarov najlepšie voliť Socialistov s tým, že v PLNOM ROZSAHU využijú svoju možnosť prednostných hlasov, a zakrúžkujú 4 uchádzačov zo Vzdoru – Strany práce.
  Škoda že uchádzačov zo V-SP je viac ako 4, pretože tým dôjde k rozptylu hlasov – chcelo by to koordináciu voličov, ktorých 4 uchádzačov vyberú, aby mali najväčšiu nádej postúpiť do NRSR.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *