Roman Michelko: Veci Verejné 3/2020: Zatknutie a prepustenie Trnku, predvolebné diskusie a kto môže za rast ĽSNS ?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Čo prináša Smer? Štrnáste dôchodky, štrnáste prídavky a pokutu 50 000 eur, ak lekár neodrobí na Slovensku desať rokov. Jasná diskriminácia a miesto príčiny sa rieši následok. V minulosti bol Smer kreatívnejší.

Udalosť týždňa – zatknutie a prepustenie Dobroslava Trnku a, samozrejme, proces s Marianom Kočnerom a spol.

„Staviteľ“ Boris Kollár – každému byt za dvesto eur mesačne. Ľahko sa povie, ťažšie realizuje. „Ale fajn, takéto veci určite podporíme,“ Beblavý a Truban, majstri sveta, ktorí ľahko a bez rizika vypovedia nevýhodné zmluvy. Už sa na to teším. Právni experti galaktických rozmerov alebo je dovolené v kampani povedať akúkoľvek lož?

Prečo rastie ĽS NS? Kto sa o to najviac pričinil? Smiešne, strany si tento problém podávajú ako horúci zemiak a, samozrejme, celé je to falošné. Najprv vyvolajú občiansku studenú vojnu a potom, keď z toho profituje Kotleba, hádžu vinu na druhých. Je krajne absurdné, ak skrz naskrz skompromitované figúrky samy seba pasujú do pozície morálnych autorít – Sulík, Matovič, Beblavý, Kollár, Truban, no a, predovšetkým, Kiska. Spolu sú všetko možné, len nie uveriteľné morálne autority, ktorým môže občan veriť.

Strana Vlasť na jasnom vzostupe, trend už museli potvrdiť aj nepriateľsky naladené agentúry. Sumár dôkazov o aktivite na facebooku, Štefan Harabin najvyhľadávanejšie meno na googli. Rast vo všetkých parametroch sa nakoniec musel prejaviť; okrem iného aj plné sály na meetingoch a kontinuálny rast podpory napriek mediálnej blokácii.


.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *