Roman Michelko: Veci Verejné (8/20): Kiska verzus realita

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Denník N aj Aktuality.sk hodili ručník do ringu.

Kiskova kauza sa nedá obhájiť. Kiska definitívne usvedčený, aké absurdné výhovorky si ešte vymyslí? Je to konšpirácia reptiliánov? Našiel Fico jeho dvojníka? Už stráca akúkoľvek vážnosť. Čo na to jeho sekta? Skončí na šiestich – siedmich percentách, alebo nás súdnosť slovenských voličov milo prekvapí a bude to pod piatimi percentami?

Predvolebné debaty ako výraz úbohosti slovenského verejné ho diskurzu! Nikto sa Kisku nepýtal, prečo chce bielemu koňovi Sirockému poslať peniaze ako odškodné za údajný podvod. Nikto ho nezastavil v jeho nekonečne trápnej demagógii.

Vrcholom trápnosti v debatách bola jeho úbohá konšpirácia o dohodnutom bloku strán Smer, SNS a ĽSNS. Kiska veľmi dobre vie, že je to neskutočne smiešna lož, ale to je jediné, čo si dokáže zapamätať a a tak to stále opakuje do bezvedomia.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Roman Michelko: Veci Verejné (8/20): Kiska verzus realita

 • 25. februára 2020 at 22:38
  Permalink

  Tak som si pozrel, čo na podporu Kisku podnikol Hríb s Týždňom, ako sa Kiskovi priaznivci predbiehajú na sieťach vo vyjadrovaní lojality… a začínam si myslieť, že to video dal do obehu sám Kiska (qui bono).

  Reply
  • 26. februára 2020 at 8:25
   Permalink

   Keď je niekto lojálny k špekulantovi, podvodníkovi, zlodejovi, podliakovi, mafiánovi…,čo je?

   Reply
 • 26. februára 2020 at 13:57
  Permalink

  Tomuto trápnemu slizoňovi popradskému prajem iba toľko hlasov,
  koľko na jeho mastnej hlave rastie vlasov. To by bola historická aj
  božia spravodlivosť v jednom.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *