Roman Michelko: Veci Verejné: Prehľad najdôležitejších vnútropolitických udalosti roka 2019

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Prezidentské voľby, ich priebeh, ako nakoniec dopadli, aké boli prekvapenia týchto volieb. Fenomén zázračných preferencii kandidátky Čaputovej, odstúpenie Mistríka, nástup Hrabina a podobne.

Voľby do Európskeho parlamentu. PS / Spolu na dopingu od Čaputovej Smer na druhom mieste, prekvapivé preferencie Beňovej, absurdný volebný zákon ktorý dáva menej mandátov strane s viac hlasmi – KDH kontra SaS, očakávané prekrúžkovanie Nicholsonovej, predpad parlamentných strán SNS, Mostu a Sme Rodina, Oľano tesne nad, napriek absurdným eskapadam Matoviča. Csáky a SMK von z hry.

Threema, audiozáznam Gorily a videa Trnku a Kočnera, a Trnku a Počiatka. Nahliadnutie do skrz naskrz prehnitého systému, padlých policajtov, sudcov či prokurátorov. Selektívnosť únikov informácii z vyšetrovacieho spisu. Tódová hrá špinavé mediálne a politické hry, kde jedných chráni a druhých pranieruje.

Téma volebnej kampane – Korupcia. Je to veľmi dvojsečná zbraň. Nicholson v rozhovore pre Sme dokázal, že Sulík a Matovič už v roku 2009 vedeli s kým idú do Gorilej vlády. Ako je možné uveriť im, že sú proti korupcii ale ísť z mega Gorilami , to im vtedy nevadilo ? Naozaj im vadí korupcia, alebo im vadí len to ak kradnú druhí, nie ich kamaráti. Ako SaSka súhlasila z Bubeníkovou „keď sa za ňu zaručil Miloš“ – alebo vrchol politickej absurdity.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *