„Som otrasený smrťou prezidenta vo väzbe…“

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


10. 1. 2021 vyšiel s týmto titulkom článok v rakúskom Kronen Zeitung a ide o slová bývalého rakúskeho vysoko postaveného policajta Ernsta Geigera a legendy boja s organizovaným zločinom. Preslávil sa napríklad vyšetrením veľkej krádeže umeleckých predmetov známej ako „kauza Saliera“.
Tieto slová vyslovil o svojom kolegovi zo Slovenska – generálovi Milanovi Lučanskom, ktorého „samovražda“ vo väzenskej cele je pre neho viac ako čudná:

Keď som pôsobil ako vedúci oddelenia na Spolkovom kriminálnom úrade, často som spolupracoval s nedávno zosnulým bývalým policajným prezidentom zo Slovenska – Milanom Lučanským. Vždy sa prejavoval ako mimoriadne spoľahlivý a mal som z neho dojem, a stále ho mám, že bol priamy a vždy jednal na rovinu.
Spolupracovali sme cez rôzne záležitosti EUROPOLU. Neverím, že Lučanský bol skorumpovaný. Budem veľmi pozorne sledovať vyšetrovanie.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *