Tibor Moravčík: Čo je na PS ľavicové?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Prešiel som program-riešenia novovznikajúcej strany Pravicového Slovenska (pardón Progresívneho) a kupodivu som tam nenašiel vôbec nič, čo by bolo možné nazvať ľavicové.. Nepostrehol som žiadne výhrady voči kapitalizmu, či aspoň náznak ochrany pracujúceho človeka pred okrádaním kapitalistami. Naopak, výroky ich lídrov sú jasne prokapitalistické – pravicové.

Za 99 percent vecí v živote si môžeme sami, a nie Dzurinda alebo Fico. Robotník, ktorý nemá prácu, je lenivý nekomunikuje, alebo klame.

Michal Truban (SME)

Kto platí túto stranu? Poskladali sa snáď na ňu pracujúci alebo je platená nadnarodnymi korporáciami? Prečo kapitalistická oligarchia neplatí skutočnú ľavicu ako napríklad KSS či Vzdor?

Prečo dostáva neexistujúca strana tak veľký mediálny priestor v korporátnych médiách? Je snáď sociálne inžinierstvo miešania kultúr a rozpadu národov v prospech pracujúcich, alebo sa kapitalistickej oligarchii nad rozdelenými ľuďmi lepšie panuje? Veď rozdeľovanie spoločnosti za účelom panovania je proces starý tisícročia, po rozdelení rodov logicky nasleduje rozdelenie národov a rodín…

Komu vyhovuje znižovanie ceny práce migrantami, kapitalistom či pracujúcim? Je vari dobre pre pracujúcich platiť vyššie nájmy a hypotéky, alebo migranti vstupom na náš trh nehnuteľností umožnia kapitalistickým rentierom väčší bezprácny zárobok?

Prečo podľa prieskumov volia PS najmä pravicovo zmýšľajúci ľudia? Tak prečo sa teda sama PS prezentuje ako ľavicová?!?

Slovensko asi konečne má demokratickú ľavicovú stranu. Otázka je, či má dosť demokratických ľavicových voličov

Peter Morvay In: https://dennikn.sk/1004340/slovensko-asi-konecne-ma-demokraticku-lavicovu-stranu-otazka-je-ci-ma-dost-demokratickych-lavicovych-volicov

Nemaskuje sa náhodou čisto prokapitalistická – pravicová strana za ľavicovú len aby nás oklamala? Nakoniec už len jedna otázka…
Je vlk v ovčom rúne ovcou, alebo ostáva naďalej vlkom?

Tibor Moravčík

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Tibor Moravčík: Čo je na PS ľavicové?

 • 3. júna 2019 at 7:25
  Permalink

  Výborný článok!
  Čo je na PS ľavicové?
  No predsa reči!
  Áno, PS je taká milááá ovečka. Len jednú chybu má, že je to vlk.

  Reply
 • 5. júna 2019 at 17:06
  Permalink

  Súhlas s uvedeným názorom.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *