Už aj bežní ľudia vidia, že globalizácia nás vedie do záhuby. Blaha vs. Osuský na TA3

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Západné mocnosti sa zmietajú v chaose, no stále si myslia, že sú pupok sveta a môžu poučovať Rusko a Čínu. Hovoril som o tom v TA3.

Nikto v Rusku ani Číne nie je zvedavý na šovinistické reči Západu o ľudských právach a liberalizme. Rastú, napredujú, idú si svojou cestou. Rešpektujme to. Už aj bežní pracujúci ľudia na Západe vidia, že liberálna globalizácia nás vedie do záhuby. Búria sa. O tom je brexit, o tom sú Žlté vesty, o tom je kríza v USA. A bude to pokračovať ;-)

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
7 thoughts on “Už aj bežní ľudia vidia, že globalizácia nás vedie do záhuby. Blaha vs. Osuský na TA3

 • 3. septembra 2019 at 16:00
  Permalink

  Ja súhlasím.
  Len potom nechápem, prečo Smer na Slovensku udržiava tento extrémne liberálny socio-ekonomický spoločenský poriadok.

  Reply
  • 3. septembra 2019 at 21:45
   Permalink

   Môže dnes reálne fungovať a získať správu nad regionálnymi záležitosťami Slovenska (všetko ostatné dôležité je riadené z vonku) strana ktorá nebude pro-kapitalistická ? Samozrejme že nemôže. Jediný rozdiel je len v tom že Smer chápe že kravu ktorú chcú výdatne dojiť musia aj sem tam nakŕmiť… aspoň občas. Liberáli uvažujú ináč. Vydojiť kravu až kým neodpadne a neumrie a potom utekať s mliekom dakam do zahraničia… To je jediný rozdiel. Preto dočasne, krátkodobo a takticky podporujeme také hnutie v rámci kapitalizmu ktoré nás nezabije hneď. Lebo každý čas navyše hrá pre nás. Kto toto nechápe tak vedie Slovensko na jatky. Aj keď s tým najlepším úmyslom.

   Reply
   • 4. septembra 2019 at 14:23
    Permalink

    Maďarsko a Poľsko zrušilo 2. penzijný pilier a nešli na jatky. V mnohých štátoch si súkromné zdravotné poisťovne neberú zisk alebo ani neexistujú a nešli na jatky. V mnohých štátoch je rozvinuté družstevníctvo (dokonca aj vo finančnom sektore) pretože to tam platná legislatíva dovoľuje a podporuje a nešli na jatky. A tak môžeme pokračovať …
    Čas je proti nám.

    Reply
    • 6. septembra 2019 at 16:05
     Permalink

     Myslíte to Poľsko kde sú vojenské základne USA a strategické (anti) rakety ? Myslíte to Maďarsko kde vám po novom nemusia 2 roky preplatiť nadčas ? Maďarsko je ľudovo povedané napáchané v zadnici Číny a Polsko zase v zadnici USA. Plynú im pekné peniaze a za to si môžu dovoliť raz za čas sa zahrať aj na rebelov. No určite by som tieto krajiny za príklad nedával lebo môžete mať dajme tomu relatívne nejaké výhody no pokiaľ nemáte plnú suverenitu tak nemáte v konečnom dôsledku nič.

     Reply
 • 3. septembra 2019 at 17:16
  Permalink

  Bavím sa na takýchto videách z TA3. Aj na iných. Najviac sa mi páči, čo hovorí tento Rus:

  Reply
 • 3. septembra 2019 at 17:41
  Permalink

  VÝBORNE,pán Blaha!!!
  No niekomu chaos vyhovuje. Komu?
  Na margo vety môjho „obľúbeného“ Osuského: „Radšej chudobný Rus ako Osuský!“

  Reply
 • 11. septembra 2019 at 11:31
  Permalink

  Osuský je jednoduchý starý človek. Od Blahu by som očakával väčší nadhľad a širší záber. On si ho ale, vzhľadom na svoju politickú príslušnosť, len ťažko môže dovoliť.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *