„V našom záujme bolo bombardovanie Belehradu? Našou vlasťou nie sú Spojené štáty Americké“ odkázal Blaha Korčokovi

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


PÁN MINISTER KORČOK, PRESTAŇTE S KOLENAČKOVOU POLITIKOU VOČI USA!

Tu je niekoľko myšlienok z mojich parlamentných prejavov, ktorými som reagoval na servilne proamerickú zahraničnú politiku vlády Igora Matoviča. Keby ste videli, ako sa minister Korčok nervózne hniezdil, keď som ho kritizoval za jeho kopanie do Ruska, Bieloruska či Venezuely. Hrá sa na dôstojného pána a vykrikoval po mne ako nahnevané malé dieťa. A najviac sa mu nepáčilo, keď som ho obvinil, že sa správa, ako by Slovensko bolo 51. štátom USA.Pravda sa ťažko počúva, ale v parlamente konečne zaznela ?Krásny deň, priatelia!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *