VIDEO: Aj takto vyzerajú Čaputovej voliči

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Hovoria si slušné Slovensko a tvária sa, že sú lepší ako my. Ale pritom sa vysmievajú našim matkám, vyhrážajú sa, že nás budú strieľať a šíria nenávisť voči chudobným ľuďom. Liberálne decká. Odchovanci Nadácie otvorenej spoločnosti. Slniečka, čo zbožňujú Zuzanu Čaputovú, lebo je z rovnakého cesta. Predstavím vám slušné Slovensko, priatelia. A dúfam, že sa vám z nich neobráti žalúdok.

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “VIDEO: Aj takto vyzerajú Čaputovej voliči

 • 22. marca 2019 at 9:36
  Permalink

  Konfrontačný, útočný štýl v liberálnej dobe nemá zmysel, pôsobí kontraproduktívne. Čaputovej poradcovia, zrejme aj na základe rôznych prieskumov verejnej mienky, postrehli, že sa presadí „nekonfrontačný, slušný, zmierlivý“ postoj. Ja som ju vôbec nesledoval, pre mňa je prázdnou, marketingovou schránkou, ale túto úlohu zrejme plnila. Táto žena je úplne prázdna, ale hovorí o boji dobra a zla, to, čo napr. tak obľubujú p. Slavomíra a p. Devana, o spravodlivosti, o boji proti mocným, to, čo radi zdôrazňujú aj naši utopickí socialisti (boj za sociálnu spravodlivosť).

  Z rozhovorov s ľuďmi aj na dedine som postrehol, že aj sociálne, ľavicovejšie orientovaní, preferovali slušný štýl Ševčoviča, ale nevadila im ani Čaputová (však bojuje proti mocným a za spravodlivosť, a tak to prezentuje aj naša ľavica). A odmietali radikálny Harabinov či Kotlebov postoj – vraj s voľbami sú vcelku spokojní, že sa nepresadili títo extrémisti. Hm, a KSS vyjadrovala svoju podporu práve Harabinovi.

  Úlohou pokrokovej ľavice dnes nie je útočiť a znevažovať protivníkov, ale predstavovať vlastnú víziu spoločnosti, budúcnosti. Ak budeme mať jasnejšie v našej predstave budúcnosti, nebude problém aj pre ľavicových kandidátov ísť s nimi do volieb. Dnes sa vlastne nemajú k čomu hlásiť, , s tým, čo sa ponúkalo na stránkach KSS, Vzdoru či DAVDVA, s tou konzervatívno-nacionalistickou zmesou, by zostali na konci pelotónu.

  Reply
 • 13. mája 2019 at 14:43
  Permalink

  Veľmi som prekvapená z toho, že po tých posledných začal každý nadávať na každého. Prívlastky, ktoré dehonestujú si vyslúžili všetci, ale tadiaľ cesta nevedie. Na stránke, ktorú som denne čítavala dlhý čas, raz je zlý Fico, potom Pellegrini, potom ďalší. Už som pred časom napísala, či naozaj aj dnes platí Svätoplukova kliatba, alebo sme všetci nenormálni. Môžeme mať rôzne názory, ale ten stav, ktorý tu nastal nevyhovuje nijakej zmysluplnej ceste do budúcnosti Slovenska. Veď donekonečna nemôžeme každému, kto to myslí so Slovenskom dobre a kto je väčší, lepší, múdrejší stínať hlavu!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *