VIDEO: Analýza billboardu neoliberálnej strany SAS alebo ako vyzerá „alternatíva“ pre Slovensko

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Najskôr som si myslel, že na Slovensko prišiel nový cirkus, ale nie – to len Sulíkovci spustili billboardovú kampaň, že sú, ehm, alternatíva. Tak si tú ich „alternatívu“ teda rozoberme, hlavu za hlavou – odľahčene a s úsmevom. Od maturantky Lucky až po tajtrlíka z Kauflandu… Prosím pekne – Sloboda a Solidarita ?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


10 thoughts on “VIDEO: Analýza billboardu neoliberálnej strany SAS alebo ako vyzerá „alternatíva“ pre Slovensko

 • 14. februára 2019 at 10:23
  Permalink

  Slabé.

  Kto seje vietor, žne búrku …

  Reply
  • 15. februára 2019 at 22:34
   Permalink

   Máte pravdu súdružka Slavomíra.
   Úplný nevzdelanec, ktorý dokáže iba tliachať a náhodnými myšlienkami náhodnými slovami chce kritizovať ľudí, ktorí niečo na rozdiel od neho dokázali a sú niekým. On je len Blahom. Na posmech každému súdnemu človeku.

   Reply
 • 14. februára 2019 at 10:44
  Permalink

  Pán Blaha pekne, ale prosím Vás prestaňte už riešiť politiku. Čo tak sa pustiť do riešenia vyľudňovania Slovenska. Ako pomôcť mladým rodinám. Čo tak skúsiť vytvoriť štátne stavebné firmy na budovanie bytov, opravy a výstavbu ciest, čo tak začať pomáhať poľnohospodárom aby u nás , hlavne na krajnom východe nevymierali dediny, čo tak sa pozrieť na to ako si bačujú slovenskí colníci na hraničných prechodoch s Ukrajinou, čumeli by ste aké majú prijmi , koľko zarobia za jeden deň v práci. Človek si začína myslieť, že sa delia z ľuďmi z MF pod ktoré patria. Nepýtajte dôkazy, štát má stovky kontrolných orgánov, ktoré na základe toho, čo my dole vidíme robia veľké H. Prečo konečne neriešime životné prostredie. Úspešne si ničíme prírodu a lesy, plastové fľaše sú všade, ale tie problém nie sú, problémom sú plastové tašky, ktoré môžeme použiť aj 100 krát. Prestaňte z ľudí robiť volov a konečne nech sa niekto pozrie aj na kvalitu potravín a výrobkov celkovo. Je toho veľa? Ak budete ďalej držať na zodpovedných miestach ľudí poddržtaška, tak to bude ďalej ísť od desiatich k piatim. Odmietam jesť odpad pozostávajúci z 10 a viac e-čiek. Ľudia si už začínajú pestovať ovocie i zeleninu samy a tak isto ošípané, kúrence i hovädzinu. Kde sme to dospeli. A nevyhovárajte sa na opozíciu. Strana smer tu už vládne dlho, ale asi s riťolezcami, alebo aj tu nás drží Západ za gule?

  Reply
  • 14. februára 2019 at 10:55
   Permalink

   No to je ťažké, robiť reál ľavicovú politiku, ak ňou môžeš nasrať nejedného spolustraníka, že … ?
   Takže zvažuješ – budem pichať do osieho hniezda, alebo dám prednosť príjemnému živobytiu – veď mám ženu, deti, pôžičku – musím mať nejakú zodpovednosť …

   No a pán poslanec si vybral – ehm – zodpovednosť. No a aby udržal svoje obecenstvo podčiaru bdelé, tvorí takéto veselé a vcelku neškodné videjká a fejsbúky podčiaru.

   Zdvihne nám to plat, alebo len tlak ?

   Reply
  • 15. februára 2019 at 11:06
   Permalink

   Laco, výborne, nemusím sa ja rozčuľovať…ale on na to viditeľne nemá…a asi ani nechce, ako to doplnil pekne ďalší diskutujúci – pretože by „nasr…svojich spolustraníkov“. To pozorujem už osem rokov, odkedy som mu robil moderátora prezentácie jeho knihy o ekonomickej demokracii v Klube SmeruSD v Petržalke.

   Reply
 • 14. februára 2019 at 16:40
  Permalink

  Pán Blaha a kde sa Vám stratil kapitalizmus? V posledných dňoch som prečítal viacero akožeľavicových článkov o kritike liberalizmu, neoliberalizmu alebo demokracie, ale ani z jedného nevyplynulo, že ide o kapitalizmus, liberálnu podobu kapitalizmu, že podobne ako fašizmus ani liberalizmus nie je nejaký osobitný sociálno-ekonomický systém, že je to len podoba kapitalizmu.

  Tento hurázápas proti liberalizmu tlčie všetkých liberálov, hoci aj socializmus má prirodzene svoju liberálnu podobu, aj komunizmus je liberalizmus, ale akosi mu uniká boj proti kapitalizmu. Že za problémy je zodpovedný nie liberalizmus, ale kapitalizmus. Takto to vlastne nahráva Kotlebovcom, ktorý zastávajú podobné stanovisko, bojujú proti liberalizmu, ale nie kapitalizmu. A nahráva to teda fašistickej podobe kapitalizmu.
  Alebo je to inak, ak zdôrazňujem stále len boj proti liberalizmu, ale nezdôrazním, že bojujem proti liberálnemu kapitalizmu?

  Reply
  • 15. februára 2019 at 15:43
   Permalink

   Kotlebovci sú programovo naľavo od Smeru. Stačí si prečítať ich program a porovnať s tým, ako koná Smer. Pretože Smer pred poslednými voľbami nám voličom žiadny program nepredložil.
   Inak absolútny súhlas s Lacom. Prosím Smerovládu, aby sa konečne začala zaoberať skutočnými problémami Slovenska a ušetrila nás od tragifrašiek typu „vyberáme sudcov ústavného súdu“.

   Reply
 • 15. februára 2019 at 22:25
  Permalink

  Takže dovolím sa aj ja fejtónovým perom. Však Blaha-ha-ha. Keď môžeš Ty, môžem aj ja.
  .
  1.
  Takže Nicholsonová nemá maturitu. No to neviem či je pravda, lebo Ty si klamár par excelence. Ale v každom prípade na rozdiel od Teba, má rozum.
  Drobná poznámka. Ľudia ktorí nemajú rozum sa radi chvália svojim vzdelaním. Teda ani nie vzdelaním, ale papierom ktorý dostali po vychodení školy. To je aj prípad Tvojho kamoša Danka. Ten dokonca aj ten papier ukradol. Ha.ha. ha- Blaha.
  —————————————————————-
  2.
  Nuž sú muži ktorí keď zbadajú nohavičky a sú červené, tak po nich slintajú. Ale keďže sa Ti nepodarilo ich stiahnuť, tak v zmysle Ezopovej bájky tvrdíš že hrozno je kyslé. Teda ak vieš o čom hovorím. No však Ty asi nohavičky nesťahuješ.. však:)
  A teda ak si nepochopil podstatu, zostáva Ti iba to slintanie… a raz dva raz dva…
  A na rozdiel od ministrov zdravotníctva z dielne SMER u má víziu čo so zdravotníctvom robiť. Ach prepáč Ty máš víziu ako ho rozkradnúť. Blaha-ha-ha…
  ————————————————————————————————————————–
  3.
  Ach pán Rajtár. No neviem aký má titul. Možno žiadny. Ale Ty titul máš, ale na rozdiel od neho Ti chýba rozum. Ale to „vzdelanie“ stále akosi zdôrazňuješ. Ale opakujem Ti. Vzdelanie je rozum a nie papier. Papier o tom, že je doktor práv a nie je, má aj zlodej titulov Danko. Ty si taký podobný.. a tak si s ním dobre rozumieš. Ale Rajtár niečo ( na rozdiel od Tvojich jalových rečí!) aj niečo dokázal a usvedčil z klamstva mafiána a zločinca prívrženca Cosy Nostry zvanej SMER . To asi Ty nedokážeš. Lebo si jej člen.
  ———————————————————————————————————————————————
  4.
  Aha. Tajtrlík z Kauflandu.
  Nuž on riadil nejakú firmu a uspel. Ale Ty si neriadil ani verejné WC. A dovolíš si ho kritizovať. Keď budeš mať prax v riadení verejných WC, alebo tých na stanici kde sú vlaky zadarmo, tak sa potom ozvi, možno ťa niekto uzná. A neklam. Galko nikoho neodpočúval a rozhodol o tom súd.
  Vzdelaní ľudia klamú? Áno, klamú, lebo vzdelanie je u nich papier.
  ———————————————————————————————————————————————
  5.
  Pani Kiššová je trochu nudná. No áno. Je manažérka. Je to trpezlivá a niekedy naozaj dosť nudná práca. Ale tomu Ty rozumieť nemôžeš. Chýba Ti tá prax v riadení a manažovaní verejných WC.
  —————————————————————————————————————————————-
  6.
  Riško je na rozdiel od Teba človek schopný priznať si chybu. A obeť Kočnerových intríg bol on sám. Ale no Blaha-ha-ha. Ale je jasné že Ty si nikdy nenaletel. Ani tá Maznáková frajerka Zsuzová.. by Ťa nechcela…. To asi preto.
  ———————————————————————————————————-
  7.
  Vlaky zadarmo?
  Super sú zadarmóó´. Len zamestnanci železníc ich dotujú na úkor svojich platov. To preto budú rušňovodiči aj cukrári. Nikto im nechce platiť. Ficiak ich donútil skladať sa na tzv. sociálno demokratickú kampaň. No to by dokázala aj môjho svokra koza.
  A obedy zadarmo?
  Blaha-ha-ha. A kde sú zadarmo? Nikde. Si najskôr over, ako to funguje v praxi a potom tliachaj.
  .
  Tak čau BLaha-ha-ha-ha….
  .. a douč sa.
  .
  Teším sa na budúce.

  Reply
 • 15. februára 2019 at 23:21
  Permalink

  Perfektná analýza, niet čo dodať!
  Možno iba to že tunajšie trolie výkaly naprosto potvrdzujú jej úplnú správnosť.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *