VIDEO: Animovaný film o bankách, pôžičkách a fungovaní FED

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

„Ak Američania dovolia aby súkromné banky ovládali ich peniaze, najskôr infláciou potom defláciou, banky a korporácie, ktoré okolo nich vyrastú budú ľudia postupne zbavovať majetku, až sa jedného deti ich deti prebudia bez domova. A to v zemi, ktorú ich otcovia dobili,“ prehlásil Thomas Jefferson. Ako vysvetliť bežnému človeku, ako funguje americký FED? Populárnou formou prostredníctvom animovaného filmu. Dabingové štúdio Fenix ProDabing pripravilo verziu s českým znením.

AMERICKÝ SEN je 30 minútový animovaný film, ktorý vám ukáže, ako ste klamaní najzákladnejšími prvkami globálneho systému.  Tento film vám ukáže, prečo je americký sen ilúzia. Viete, ako sú vaše peniaze vytvorené? Alebo ako funguje banka?  Naozaj viete, čo je Federálny rezervný systém?

Tvorcovia videí chápu, že fungovanie menového systému môže byť pre niektorých veľmi mätúce. Urobili skvelú prácu pri vysvetľovaní, ako je  systém nastavený tak, aby vás udržal navždy v dlhu.


Pozrite sa na video vysokej kvality z webových stránok,
http://theamericandreamfilm.com/

Kto chce vedieť viac, odporúčame linky:
Federal Reserve System – Wikipedia
Jekyll Island Club – Wikipedi
 John Pierpont Morgan – Wikipedie
Paul Warburg – Wikipedia
Frank A. Vanderlip – Wikipedia
Henry Pomeroy Davison – Wikipedia
Benjamin Strong Jr – Wikipedia
John D. Rockefeller – Wikipedia
http://towneforcongress.com/platform-issues/federal-reserve/

Všimnite si, že ešte pred prelomovým rokom 2014 vychádzali články ako Rothschildovci: Prečo nefigurujú v zoznamoch najväčších boháčov? Dnes by bol tým istým médiom takýto článok označený ako konšpiračný. Demaskujte to aj stav mediálnej kultúry, ktorá je maximálne poplatná dobovej propagande.


 

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *