VIDEO: Blaha a Ondruš o Igorovi Melicherovi

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Pravidelného spolupracovníka DAV DVA, Igora Melichera podporili Ľuboš Blaha a Braňo Ondruš.

Igor Melicher: S Ľubošom Blahom sa poznáme už dlhšie. Naše prvé stretnutia neboli nikde inde ako na akademickej pôde, kde chodil prednášať filozofiu. Neskôr sme sa začali stretávať na politických akciách a konferenciách a nedávno sme spoločne prispeli do odbornej publikácie o budúcnosti Európy.

S Braňom Ondrušom sa poznáme už dlhší čas a aktívne spolupracujeme. Momentálne sme kolegovia na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny SR. Často vedieme dlhé, ale za to veľmi obsažné diskusie a ja sa mu snažím ukázať názor a postoj mladých ľudí na fungovanie vecí v spoločnosti. Veľmi si vážim, že má úprimný záujem počúvať a v niektorých veciach si dokonca nechať poradiť. :)

S Braňom nás spája podobný osud. Tiež je presvedčený ľavičiar, ktorý niekedy pôsobil vo vedení mládežníckej ľavicovej organizácie (MDĽ) rovnako ako ja dnes (MSD), rovnako ako ja pracoval v médiu a dnes sa stretávame na ministerstve práce. Je to človek, ktorému to perfektne myslí, a ktorý nikdy nezabúda na obyčajných ľudí, ľudí práce a na zraniteľných a znevýhodnených, pretože má silné sociálne cítenie.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *