VIDEO: Karol Polák † v rozhovore pre Extra Téma porovnal socialistický a kapitalistický svet

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Karol Polák v rozhovore pre Extra Tému zdôraznil svoj postoj k socializmu. Pripomenul, že pri návšteve USA ani netušili, že by mohla v Československu existovať vyriešená bytová otázka a považovali to za propagandu. Pripomenul, že za socializmu neexistovalo bezdomovectvo. Zdôraznil tiež všeobecnú zamestnanosť, plánované školstvo Naznačil tiež, že udalosti novembra 1989 bol riadený a financovaný z USA.

Karol Polák (* 7. september 1934Bratislava – † 17. január 2016Bratislava-Podunajské Biskupice) bol slovenský športový komentátor. Od detstva bol vedený k športu (jeho otec hral futbal za 1. ČSŠK Bratislava). V doraste bol brankárom v ČH Bratislava a potom hral šesť rokov druhú basketbalovú ligu. Zomrel vo veku 81 rokov v nedeľu 17. januára 2016 v Podunajských Biskupiciach po ťažkej chorobe.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “VIDEO: Karol Polák † v rozhovore pre Extra Téma porovnal socialistický a kapitalistický svet

 • 10. augusta 2019 at 8:25
  Permalink

  Pre mňa bol Karol Polák idolom. Ako športovec, amatér a fanúšik športu som si tohto pána i jeho perfektné komentovania navždy zapamätal. Mal som to šťastie sa s ním a jeho manželkou aj stretnúť pri mojich potulkách svetom / za prácou, veď mi tu na Krajnom východe nič nemáme, skoro všetko sa dalo na Krajný západ / . Dole pod Hlavnou stanicou / presnejšie Šťanicou / na zastávke , kde stojí aj 21 čka sedel na lavičke môj idol aj s manželkou. Nabral som odvahu a prihovoril sa mu. Bol rád, že sa aj po rokoch nejaký „niktoš“ z východu k nemu prihovoril a predstavil mi aj moju manželku. Oproti stretnutiu s B. Filanom /https://hvizdik.blog.pravda.sk/2014/05/21/preslapy-borisa-filana/ som mal z tohto ČLOVEKA oveľa lepší pocit a radosť, že som ho stretol a rozprával sa s ním.

  Reply
 • 10. augusta 2019 at 8:31
  Permalink

  Oprava : to by už bolo veľmi vtipné ak by mi predstavil moju manželku. Svoju. Už druhú a tiež Východniarku. Prvá mu zomrela a túto poznal z Košíc, kde chodil komentovať športové prenosy. On a Gabo Zelenay bolo to najlepšie, čo sa na Slovensku venovalo športovému komentovaniu.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *