VIDEO: Ľuboš Blaha podporuje aj Jalala Suleimana

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Jalal Suleiman: Ľuboš Blaha má pravdu. Poznáme sa viac než 15 rokov. Pamätám sa, že som asi v roku 2006 napísal dlhý článok do Nového slova (vtedy v tlačenej forme) o budúcnosti socializmu, kde som citoval vtedajšieho študenta Ľuboša Blahu. Potešil sa. A urobil by som to opäť, napriek rokom čo prešli, nestráca to na aktuálnosti. Ďakujem Ľuboš za tieto tvoje slová z videa. Ideme ďalej companiero. Nech žije socializmus!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “VIDEO: Ľuboš Blaha podporuje aj Jalala Suleimana

  • 18. mája 2019 at 17:20
    Permalink

    Suleimana budem aj ja „krúžkovať“.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *