VIDEO: Ľuboš Blaha v novom videu vysvetľuje prečo nepríde na inauguráciu Čaputovej

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Neuveríte, čo si myslí Čaputovej poradkyňa o Rómoch. Dozviete sa vo videu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “VIDEO: Ľuboš Blaha v novom videu vysvetľuje prečo nepríde na inauguráciu Čaputovej

 • 12. júna 2019 at 12:38
  Permalink

  PARÁDA, pán Blaha!!! Aj mne Čaputová pripomína ľadovec v oceáne: vidíme len desatinu toho, čo je pod hladinou. Mnohí voliči Čaputovej, bohužiaľ, videli len tú desatinu — peknáááá, akoby sme ani nevolili prezidentku ale Miss Slovensko.
  Ale zase Kiska zakladá stranu a na billborde sľubuje, že vráti Slovensko všetkým ľuďom+1 cent, hurááá.
  Mám vážne obavy, že naše pekné Slovensko skončí ako Titanic. Noc, modrá voda oceánu a na obzore ľadovec! SOS!

  Reply
 • 16. júna 2019 at 0:30
  Permalink

  Páči sa mi ako bola v tomto videu načatá jedna veľmi zaujímavá marxistická či skôr socialistická téma o ktorej sa príliš nehovorí a preto nám aj krajná pravica berie hlasy… a síce že my sme bojovníci za proletariát… ešte aj za ten neuvedomelý ktorý nás vo svojej triednej naivite odsudzuje… ale nikdy sa nebudeme biť za lumpenproletariát, za deklasované živly, za ľudí ktorí môžu no z princípu odmietajú prispievať čo i len veľmi skromným dielom ku našej spoločnej práci ktorá má slúžiť všetkým. Lumpenproletariát je vo svojej skutočnej podstate vrstva krajne reakčná, ktorá nikdy nebude na našej strane, ktorá naopak vždy bude paktovať s kapitalistami. Veľmi pekná ukážka Overtonovho okna, v tom pozitívnom slova-zmysle, lebo treba aj o týchto veciach začať rozprávať. A veľmi otvorene . čím skôr tým lepšie.

  Reply
 • 19. júna 2019 at 10:26
  Permalink

  Mna vyrusuje ze Blaha je primitiv tliachajuci klamstva zaodeme do intelektualskeho image.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *