VIDEO: Ľuboš Blaha Zastavme liberálov, aby sa už história neopakovala. Globálny kapitalizmus je cesta k fašizmu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Zastavme liberálov, aby sa už história neopakovala. Globálny kapitalizmus je cesta k fašizmu. 

Onedlho príde ďalšia zničujúca hospodárska kríza a nastane politický chaos. Musíme byť pripravení. 

A nie – nie každý, kto hľadá alternatívu ku kapitalizmu, musí byť ruský agent či slúžiť komunistickému sprisahaniu. Tak to vidia len technokrati v Bruseli.

Aj o tom som prednášal na prestížne ruskej univerzite MGIMO, kde vyštudovali také osobnosti svetovej politiky ako napríklad Sergej Lavrov. 

Bola to pre mňa obrovská česť prezentovať svoju knihu Antiglobalista. 

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “VIDEO: Ľuboš Blaha Zastavme liberálov, aby sa už história neopakovala. Globálny kapitalizmus je cesta k fašizmu

  • 10. apríla 2019 at 8:43
    Permalink

    Veľmi pekné pán Blaha. Nestačil som vnímať, tak rýchlo ste hovorili. V Moskve by privítali, ak by ste hovorili po rusky. Vy ste sa asi ruský jazyk neučili. Ste dobrý ako kandidát do svetovej politiky. Prosím Vás však začnite riešiť tu našu prízemnú politiku-problémy, ktoré trápia ľudí práce. Vo Vašej strane je len zopár schopných ľudí, ostatní sú dajme tomu hlasovači, pritakávači, zohrievači parlamentných lavíc. Máte aj ľudí, ktorí sú skutočne ľavičiari, ale tí v parlamente nesedia a viem o čom hovorím-píšem. Ľudia už smer prekukli a aj preto idú preferencie smeru dolu potokom. Nabaľovači Vám pokazili meno a teraz sa to vezie. Kvôli Beňovej pohoríte aj v euro voľbách.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *