VIDEO: Michelko odpovedá na otázky, štvrtá časť

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “VIDEO: Michelko odpovedá na otázky, štvrtá časť

 • 27. júna 2019 at 11:34
  Permalink

  Tie odpovede sa veľmi dobre počúvajú!
  Ale! Trochu iný pohľad na Fica a Čaputovú. Fico nevyvoláva konflikty, on je do nich vťahovaný. Ja sa mu vážne nečudujem, že pení. Za prácu kopance, štvanica…ODPORNÉ! Čaputová si nahodila masku nekonfliktnej a konflikt už vyvolala/návšteva v Česku/. Nemám rada pokrytcov, Čaputová pokrytec je, rovnaký ako Kiska.
  Ešte ku Kiskovi: Keď som ešte učila, jeden chlapček, piatačik, z chudobnej rodiny, citlivá dušička, chúďatko, ktoré si chcelo siahnuť na život, raz v Bille ukradlo čokoládku. Pánabeka, čo z toho bolo, dobre že ho neodsúdili na smrť. Kiska porušil zákon! A trest? Nehrozí. Čo je toto za štát?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *