VIDEO: Nigel Farage počas záverečnej reči tvrdo skritizoval EÚ ako antidemokratický projekt

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


NIGEL FARAGE: Briti sú príliš veľkí na to aby ste ich poštuchovali tam, kam chcete. Bol som absolútny oponent. Čo chceme od Európy, ak chceme obchod, priatelstvo a reciprocitu, nepotrebujeme Európsku komisiu, Európske súdy a všetku túto moc. … Európu milujeme ale neznášame EU, tak strašne je to jednoduché. Je to zlý projekt, nie je iba nedemokratický, ale je antidemokratický. Dáva dopredu ľudí, ktorí majú moc bez zodpovednosti, ľudia, ktorých voliči nijak nekontrolujú. To je neprijateľna štruktúra. Je to historická bitka. Globalizmus vs. populizmus… Viem, že nám chcete zakázať naše národné vlajky ale my vám nimi zamávame na rozlúčku.

POZRI AJ: Pavol Kravčík: Brexit – The Uncivil War, ďalší pokus o interpretáciu prelomovej udalosti sprisahaním

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “VIDEO: Nigel Farage počas záverečnej reči tvrdo skritizoval EÚ ako antidemokratický projekt

  • 1. februára 2020 at 11:10
    Permalink

    Čítal som to včera na HS. Pán Farage bez papierika presne zhodnotil fungovanie EU. Je to suverén, ktorý je hrdý na svoju vlasť! Dnešná EÚ je to len honba po moci a spolupráca je zanedbávaná. Aroganciu moci predviedla aj predsedajúca (je to Írka), keď nakoniec pánovi Farage vypla mikrofón a pohŕdavo sa vyjadrila o štátnom znaku Británie, ako o vlajočkách, aby si ich zbalili a vypadli.
    Teraz si predstavte, ako by sa predstavitelia EÚ správali voči Slovensku, ktoré v porovnaní s Britániou je ekonomicky výrazne slabšie a aj počtom obyvateľov menšie, keby sme chceli opustiť EÚ. Proti Británii sa predsa museli trocha krotiť. Úbohý spolok!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *