VIDEO: Robert Fico komentuje ako diletantsky by vyzerala „alternatívna“ vláda

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


NEVYZRETÉ PREDSTAVY SLOVENSKEJ OPOZÍCIE

Amaterizmus a infantilnosť predstaviteľov politických novotvarov na Slovensku mi nápadne pripomínajú vládu Ivety Radičovej, ktorá nevydržala ani 18 mesiacov.
Viac vo videu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “VIDEO: Robert Fico komentuje ako diletantsky by vyzerala „alternatívna“ vláda

 • 13. mája 2019 at 16:00
  Permalink

  Horšie ako táto vízia je, že sa SMER začína rozpadať.

  Reply
 • 15. mája 2019 at 9:46
  Permalink

  Pralamentné voľby sú až budúci rok, ale hra o tróny už začala. Myslím si, že tá alternatívna vláda o ktorej Robert Fico hovorí, by vyzerala rovnako diletantsky, ako aj tá súčasná.

  Škoda, že tou „alternatívou“ nieje ľavicová strana, ktorá by presadzovala socializmus. Takto je to len súboj medzi pravicovými stranami s rôznymi názvami, ale rovnakými hodnotami.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *