VIDEO: Roman Michelko komentuje výsledky komunálnych volieb

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “VIDEO: Roman Michelko komentuje výsledky komunálnych volieb

 • 13. novembra 2018 at 12:27
  Permalink

  Takýto prehľad od p. Michelka si vždy rád vypočujem. Myslím, že toto je jeho parketa, v ktorej sa dobre pohybuje. A svoj prehľad o politickej scéne by mal na DAVDVA častejšie sprostredkovať, ja osobne až tak nesledujem všetky tie politické pletky, tak si rád pozriem také súhrnné zhodnotenie.
  Do ekonomických tém, ako napr. globálna kríza 2008 by som sa až tak nepúšťal. nie sú jeho parketou.

  Mňa osobne zaskočilo na týchto voľbách to, že ich viditeľne vypustili komunistické subjekty. Možno na FB nie, ale tam sa ja nepohybujem. Nevidel som kandidátov, ich predstavenie, podporu. V Bratislave nebolo koho voliť, našiel som len po jednom kandidátovi za KSS a Vzdor. Ako napísal aj Martin, bol sklamaný účasťou komunistov v týchto voľbách, žiadna aktivita.

  Podľa mňa práve v komunálnych voľbách by mali byť komunisti silní. Okolie by ich malo poznať z ich práce, pôsobenia, príkladom je za Úsvit Ivan Hopta, ktorého ľudia poznajú a volia. Ak ale nemajú dobré meno vo svojom prostredí, niekde bude problém. Nedá sa robiť svetová revolúcia, ak nevieme urobiť revolúciu vo svojom prostredí. VOSR bola prakticky postavená na prirodzenej moci sovietov, prirodzene vzniknutých orgánoch ľudovej moci, ktoré organizovali život vo svojom prostredí.

  Nebolo by zlé do budúcnosti, keby aj p. Michelko uplatnil pred voľbami svoj prehľad o jednotlivých kandidátoch, ktorí sú najbližšie ľavici, s kým by sa dalo spolupracovať.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *