VIDEO: Zuzana Čaputová je financovaná zo Spojených štátov amerických

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Zuzana Čaputová je financovaná zo Spojených štátov amerických. V roku 2016 jej pristálo na účte 175 tisíc amerických dolárov, čo je 5 miliónov slovenských korún. O jej náhle zbohatnutie sa postarala Goldmanova nadácia, ktorá vo svete šíri hodnoty globálneho liberalizmu a skrýva sa za ekológiu. Chcete vedieť, kto jej v skutočnosti túto cenu udelil? Meno po mene? Stačí 15 minút na oficiálnych stránkach Goldmanovcov či zopár klikov na wikipédiu. A možno budete prekvapení.

Poviem vám to úplne na rovinu. Kľúčovým cieľom v týchto voľbách je poraziť Čaputovú. Pretože baba bude na motúziku americkej ambasády a liberálnych mimovládok, presne ako Kiska.

ČAPUTOVÁ JE HROZBA PRE SLOVENSKO

Preto treba podporiť toho kandidáta, kto má najväčšie šance ju poraziť. Veľmi jednoduchá matematika.

Každý, kto nechce, aby bola hlavou štátu liberálna fanatička, by mal prestať so vzájomnými útokmi a zamerať sa na ňu.

Ľavičiari, národniari, konzervatívci, komunisti, socialisti, antiglobalisti, vlastenci, skrátka, všetci, čo nechcú odovzdať kľúče od Slovenska Washingtonu, by v tomto mali ťahať za jeden povraz. Aspoň v tomto.

VZÁJOMNÉ ÚTOKY POMÁHAJÚ LIBERÁLOM

Je fajn, že polovica mojich priateľov dôveruje viac Šefčovičovi a polovica Harabinovi. To nie je problém, pretože rozhodne druhé kolo a tam sa treba spojiť proti liberálnym extrémistom.

Ale čo má mrzí, to sú vzájomné útoky, ktoré pomáhajú jedine Čaputovej. Malý aktuálny príklad: Aký má, preboha, význam obviňovať Šefčoviča, že pochybne získal titul JUDr.?

AKÝ MÁ ZMYSEL VYMÝŠĽAŤ SI NEZMYSLY O ŠEFČOVIČOVI?

Po prvé, načo sú obvinenia, ktoré sa do 5 minút dajú s prehľadom vyvrátiť, ako to Šefčovič aj urobil. Takéto lacné výpady ublížia skôr tomu, kto ich vypúšťa.

Po druhé, načo sú obvinenia, ktoré iba pomáhajú liberálom? Všetko, čo by oslabilo Čaputovej rivalov, je v tejto chvíli hlúpe a ak niekto nechce robiť užitočných idiotov Progresívnemu Slovensku, mal by s tým okamžite prestať.

Po tretie, ako je možné, že tu niekto rieši radšej Šefčoviča, ale nie pochybnú profesúru Radičovej či slaboduchú diplomovku Tódovej? To už odrazu pre konzervatívcov či národniarov nie je problém liberálna mafia, ale zrovna kandidat Smeru?

KDE JE DIPLOMOVKA PANI ČAPUTOVEJ? CHCEM JU VIDIEŤ, PANI TRANSPARENTNÁ!

Čo tak sa radšej pozrieť na tituly pani Čaputovej? K jej diplomovke sa nedá dostať – prečo je to tak? Žeby niečo skrývala?

Toto treba skúmať a ja sa na to rád podujmem. Pretože neznášam, ak sa niekto hrá na svätého a pritom je len lacný marketingový produkt USA.

Priatelia, najväčšia hrozba pre Slovensko je Čaputová. Tak prestaňme so vzájomnými útokmi a sústreďme sa na to, čo je dobré pre Slovensko.

REAKCIE

Toto je už vážne choré. Mám desiatky dobrých priateľov židovského pôvodu. Celý život bojujem proti antisemitizmu, ktorý iba na základe etnickej príslušnosti šíri negatívne predsudky voči Židom. Môj antifašizmus je pevný ako skala. A každý to vie.

ÁNO, GOLDMANOVCI SÚ ŽIDIA – NO A ČO?

No napriek tomu mi tu zmagorené slniečká vyčítajú, že som antisemita, lebo som vo včerajšom videu spomenul, že rodina Goldmanovcov z USA sa primárne venuje podpore židovskej kultúry a proizraelskému lobovaniu.

Preboha, však títo ľudia sa tým sami pýšia, majú to vycapené na svojich stránkach, je to na wikipédii a všade, kde to len ide – zjavne na tom nie je nič zlé. Sú Židia a podporujú Židov. V poriadku. Rusíni v zahraničí podporujú Rusínov, Mexičania Mexičanov.

POINTA JE PREDSA ÚPLNE INDE

Pointa môjho videa bola, že títo ľudia udeľujú cenu za ekológiu, no o životnom prostredí nemajú ani páru. Oni jednoducho podporujú hodnoty liberalizmu a globalizmu a nie životné prostredie.

A do tejto neoliberálnej schémy zapadá aj Zuzana Čaputová, ktorá ich cenu získala a na účet jej pristálo 175 tisíc dolárov. To je celé. Veď si to video pozrite.

V čom je, preboha, antisemitizmus?

MUSÍME MAŤ STRACH SPOMENÚŤ ŽIDOVSKÝ PÔVOD?

Bol by problém, ak by to boli Francúzi a spomenul by som, že sa venujú rozvoju francúzskej kultúry? Nie.

Ale keď spomeniete slovo „židovský“ a nie je to v radostnom, milujúcom, povznášajúcom, ale čisto v neutrálnom význame, tak ste okamžite „antisemita“ – veď to je šialené!

NEMÔŽETE KRITIZOVAŤ SOROSA ČI GOLDMANOVCOV, LEBO SÚ ŽIDIA?

Ale to isté sa deje aj pri Sorosovi. Ten chlapík je finančný predátor a nemorálne monštrum. Zbohatol neuveriteľne špinavým spôsobom a financuje agresívne mimovládky po celom svete, aby šírili jeho ekonomické záujmy a liberálne ideologické hlúposti.

Na toto som upozorňoval vo svojich článkoch aj na tlačovkách. A hneď sa spustila kritika – vraj som antisemita.

Ani slovom som nespomenul Sorosov židovský pôvod, ale iní to robia, takže automaticky – pri akejkoľvek kritike Sorosa vás označia za antisemitu. Kvôli iným. Lebo Soros sa nesmie kritizovať.

Soros je nedotknuteľný. Pretože má židovský pôvod. A to isté Goldmanovci. Ak ich kritizujete, tak vás označia za antisemitov. Skvelé.

STE ANTISEMITA, KEĎ KRITIZUJETE IZRAEL?

Takto isto obviňujú z antisemitizmu socialistov po celom svete. Lebo kritizujú vojnové zločiny Štátu Izrael. Naposledy takto nálepkovali Jeremyho Corbyna, lídra britskej Labour Party. Pretože kritizuje Izrael a podporuje Palestínu. Rovnako ako ja.

Ale to vraj znamená, že je antisemita. Lebo keď izraelská armáda postrieľa 50 Palestínčanov, vrátane malého dieťaťa, ako sa to stalo pred polrokom, tak to treba pochváliť – lebo inak ste antisemita.

Nemáte čo kritizovať Izrael. Veď židovský štát. A vy ste teda proti Židom. Sorry, ale to je zlý vtip.

ŽIDOVSKÍ INTELEKTUÁLI PATRIA MEDZI MOJICH NAJOBĽÚBENEJŠÍCH

Ešte raz a naposledy: môj najobľúbenejší filozof bol židovského pôvodu. Karl Marx.

Môj najobľúbenejší skladateľ bol židovského pôvodu. Gustav Mahler.

Moja najobľúbenejšia revolucionárka bola Židovka. Róza Luxemburgová.

To isté môj najobľúbenejší historik. Eric Hobsbawm.

Psychoanalytik – Erich Fromm.

Aj traja moji najobľúbenejší novodobí myslitelia majú židovský pôvod – Noam Chomsky, Michael Walzer aj G.A. Cohen.

Len keď sa kuknete na moje video, tak na fotkách za mnou nájdete troch mysliteľov židovského pôvodu, okrem Marxa je to Adorno a Benjamin.

Mne chce niekto rozprávať, že mám niečo proti Židom? Že im vyčítam ich pôvod? Že ich hádžem do jedného vreca? Na to mám pre slniečka jedinú odpoveď – strčte sa!

VY SAMI STE FAŠISTI, LIBERÁLI!

Ak kritizujem Sorosa či Goldmanovcov, je to preto, že financujú liberálnych fanatikov po celom svete a znásilňujú menej individualistické spoločnosti. Nie preto, že sú Židia.

Ak kritizujem Izrael, je to preto, že pácha na Palestínčanoch svinstvá. Nekritizujem židovský národ, ale izraelské nacionalistické vlády.

Ak kritizujem ľudí židovského pôvodu, robím to zásadne kvôli tomu, čo robia a nie preto, aký majú pôvod. Ak toto chce niekto nazývať antisemitizmus, tak je kompletný idiot.

Nie – ľudia so židovským pôvodom nie sú imúnni voči kritike. Nesmú byť. A ak si niekto myslí, že áno, potom je sám rasistom a židovským nacionalistom. Lebo dáva privilégiá na základe rasy, etnicity či národnej príslušnosti.

Prestaňte urážať ľudí, slniečka!

Ľudia nie sú antisemiti.

Ani fašisti.

Zato vy ste.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *