Voľby vyhrali liberáli. Vďaka “antisystémovým” patriotom.

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Harabínovci, Kotlebovci, Dankovci (SNS) a fanúšikovia zvyšnej marginálnej ničoty, myslia a konajú presne tak, ako si to systém (biblický koncept) želá. 
Skrátka, venujú sa iba svojim emóciám a zvieracím inštinktom. Pričom rozum nedostal najmenšiu šancu. Nič viac, nič menej.

Nie sú to žiadny antisystémový hráči, ako si to o sebe myslia a ako to tvrdia ostatným.

Ak by to tak nebolo a používali by rozum, ktorý by sa opieral o svedomie (mravnosť, morálka, etika), museli by predsa inštruovať svojich kolegov k voľbe Šefčoviča a nie k voľbe nevoliť. 

Uvedomujú si, že sa odpísali a teda že už nemajú žiadne morálne právo niekoho kritizovať ?!
Lebo svojou ignoráciou, legitimizovali Čaputovú s celou liberálnou ideológiou.

Nuž čo ? Liberasti vedia veľmi dobre, že prevalcovať nedokážu, ale odpojiť ľudí od reality, to áno. Dokonca 52% voličov !!! A to už je vážne. 
Ak totiž liberast povie, že chce spájať, on chce vskutočnosti rozbíjať, atomizovať, rozdrobiť na malé kúsky a prevziať kontrolu. A darí sa im.
Veru, zmenená lexikálna forma je sviňa. Čo si doteraz z “patriotov” nikto nikdy nevšimol.

A čo by získali zvolením Šefčoviča ? 

No predsa šancu vyjednávať, manévrovať a možnosť ako tak veci kontrolovať.
Lebo jedna vec je o niečom snívať a druhá vec je, vychádzať z reality bez akýchkoľvek príkras a uvedomiť si svoje šance a možnosti.
A teraz ? NIČ !!! Ich úplný odpis. A to je presne to, čo si niekto želal.

Zopakujem teda to, čo som tu napísal už asi 6x : v miere svojho chápania, pracuješ pre seba, svoju rodinu, vlasť. V miere svojho nechápania (Harabin, Kotleba, Danko …atd), pracuješ pre niekoho, kto vie viac, ako vieš ty.

Na doplnenie, citát z blesk.cz:

”..„Jej zvolenie je smutným vysvedčením zúfalosti slovenskej politiky a stavu tamojšej demokracie,“

povedal výkonný riaditeľ inštitútu Jiří Weigl.

Hneď v úvode prehlásenie exprezidentovho tímu stojí, že „Slovensko má smolu. Už po druhýkrát krajina, ktorá sa potýka s absenciou dlhšej tradície vlastnej štátnosti, vystavila bianco šek neznámej osobe, aby jej stále v čele…”
http://www.tvnoviny.sk/…/1960971_institut-vaclava-klausa-sa…

Takže iba dovysvetlím, že vďaka 52% nevoličov včetne “patriotov”, Slovensko ukazuje svetu, že nedokáže napĺňať kompetencie suverénneho štátu a to len preto, že ho podkopávajú tzv. vlastenci. 
Pre nich platí že : cesta do pekla je vydláždená dobrými úmyslami !!!!!!!!

Článok pôvodne vyšiel na Facebookovej stránke JOTA – Konceptuálna jednota.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


8 thoughts on “Voľby vyhrali liberáli. Vďaka “antisystémovým” patriotom.

 • 2. apríla 2019 at 9:40
  Permalink

  Pronárodní zvolili proamerickú umelinu, hmmmm!
  Pravičiari sú pravičiari, zvolili si SVOJU a ukázali, že nad ich vlastenectvom je vyšší princíp — PENIAZE /boh najvyšší/.

  Reply
 • 2. apríla 2019 at 22:08
  Permalink

  Slovensko má jedno obrovské šťastie a to síce že leží mimo veľké geopolitické bojiská sveta… ešte teda stále máme veľkú šancu v tom že sa situácia vo svete vyvinie aj v náš prospech a naše zapredané (pseudo)elity budú musieť doslova zo dňa na deň meniť svoju politiku aby ich to tiež nezomlelo.

  Reply
 • 3. apríla 2019 at 11:00
  Permalink

  S týmto článkom sa vôbec nestotožňujem. Škoda, že sa autor nepodpísal. Opiera sa o dve mylné tvrdenia.

  Prvým tvrdením je, že nevoliči legitimizovali Čaputovú za prezidenta. Ako môže byť legitimizovaný prezident, ktorého odmietlo v prvom kole viac ako 80% občanov a v druhom kole viac ako 75% občanov? Legitimizovaný/á je len preto, lebo poslanci schválili pred rokmi zákon o voľbe prezidenta, ktorý toto umožňuje. O nás bez nás.

  Druhé mylné tvrdenie je, že voľbou Ševčoviča by sme niečo získali. Dokonca vraj niečo kontrolovať. Niekto by určite niečo získal, ale nie my bežní občania. Ak by bol súperom Čaputovej Kotleba či Harabín, tak by sme ich mali voliť? NIKDY.

  Reply
  • 3. apríla 2019 at 12:35
   Permalink

   Súdruh Čelko, v podstate máte pravdu.
   Ja som voliť bola, vybrala som si medzi smrťou obesením a smrťou umučením smrť menej bolestnú, volila som Šefčoviča. Kapitalizmus ostane, nič sa nezmení, len s Čaputovou bude bolestnejší, drastickejší. Hoci v článku Igora Daniša som si prečítala toto: „Zuzana Čaputová je typická európska ľavičiarka.“ Kolaps! Neskutočná DEMAGÓGIA!!!
   P.S. Kotlebu by som nevolila ani ja.NIKDY!

   Reply
   • 4. apríla 2019 at 9:10
    Permalink

    Pani Kotrádyová, tiež mám ten pocit, že Igor Daniš sa vo svojich vyjadreniach poriadne zmýlil („Ľavičiarka vyhrala“, “ Ľavica reprezentovaná Smerom“, …). Najlepšie je, pousmiať sa nad takýmito vyjadreniami. Predpokladám, že autor sa chcel zviditeľniť, alebo prilákať voličov Smeru k Čaputovej.

    Ja som nevolil ani v jednom kole. Odmietam už samotnú funkciu prezidentského úradu a odmietam prezidenta – jednotlivca, ktorý má vo svojich rukách moc vetovať zákony, či reprezentovať krajinu podľa svojich vlastných predstáv. Bez ohľadu na obsadenie. Je to post, ktorý má, podľa mňa, blízko k stredovekej šľachte. Doteraz nám slovenskí prezidenti škodili. Navyše nás úrad i volebné maškarády stoja nemalé peniaze.

    Reply
    • 4. apríla 2019 at 10:14
     Permalink

     Vykrádanie pojmov, súdruh Čelko. Nazvať pravicu ľavicou, pomýliť voličov a odsať ich ľavicovým stranám, to je cieľ demagógov. Lenže burina ostane burinou, aj keď ju nazveme zemiakom. Burina odoberá živiny iným a neživí. A to robí i pravica, tvári sa síce, že dáva ľuďom prácu, ale jej výsledky rozdeľuje takto: sebe peceň chleba a zamestnancom omrvinky, v preklade: sebe vily, autá, dovolenky , jachty… a zamestnancom… /no, nech si pracujúci doplnia sami/. Takže pozor! Burina je burina, zemiak je zemiak, pravica je pravica a ľavica je ľavica.
     S tým druhým odsekom súhlasím, hlavne s vetou:„Navyše nás úrad i volebné maškarády stoja nemalé peniaze.“ Ja tvrdím, že tie peniaze vyhodené do vzduchu mal SLUŠNÝ Slovák poslať do Afriky hladujúcim deťom, od hladu UMIERAJÚCIM DEŤOM. Ale voliť bolo treba, už kvôli tomu, že Čaputová je trójsky kôň USA, rovnako ako ním bol Kiska. Ešte raz — trójsky kôň USA, ŽIADNA ĽAVICA !!!

     P.S. A aby sme si urobili poriadok v pojmoch: necítim sa byť pani, cítim sa byť súdružka. Branislav Jurný to napísal výstižne: „Nie som pán, nevlastním zámok::

     Reply
     • 4. apríla 2019 at 12:35
      Permalink

      Tiež prezidentskí kandidáti môhli využiť svoje „skromné“ obnosy užitočnejšie, než na propagáciu klamstiev. Obzvlášť pani Čaputová, ktorá aj bez parlamentnej strany, dala dohromady takmer pol milióna na kampaň.

      Spomínam si, ako Pirošík kedysi povedal v rozhovore v rádiu, že oslovenie „pán/pani“ používajú (vo Vzdore) ako urážku. Dosť ma to vtedy pobavilo a inšpirovalo. Predtým som toto oslovenie neznášal. Ale potom som ho začal používať častejšie. Hlavne v práci :)

 • 4. apríla 2019 at 13:15
  Permalink

  A ešte som sa v jednom článku dočítala, že Čaputová sa venuje ľavicovým témam.
  Na internete ma dnes „oslovil“ titulok Plusky s fotoprílohou: Šatník Čaputovej pod drobnohľadom kritičky: Nie je to najhoršie, ale je na čom zapracovať!
  Hmm, vskutku ľavicová téma, zaujímať bude hlavne bezdomovcov a nezamestnaných.
  Takže spolu s Pirošíkom: PANI Čaputová!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *