Vychádza tretie číslo DAV DVA, pozrite si náhľad a postup pri objednávke časopisu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

V poradí tretie číslo DAV DVA s tematickým okruhom DAVANTGARDA práva vychádza!

Oneskorenie spôsobili problémy s tlačením výstupného dokumentu. Na poslednú chvíľu nás zachránilo špičkové vydavateľstvo odborných kníh IRIS, ktoré nám pomohlo s dodatočnou úpravou, začo srdečne ďakujeme. Číslo bude odprezentované  a k dispozícii na sobotnej konferencii DAV DVA, 28.1.2018 v Banskej Bystrici, Prešovskej konferencii v Múzeu rusínskej kultúry, 28.2.2018 (o 18:00) a taktiež na konferencii v Košiciach, ktorú pripravujeme.

DAV DVA jeseň 2017 si už môžete objednávať na dav.dva@protonmail.com zaslaním adresy alebo vyplnením formulára v pravej časti stránky, prípadne kúpiť osobne na konferenciách, najbližšie v Banskej Bystrici.

V novom čísle nájdete články od autorov ako Juraj Janošovský, Tomáš Klimek, David Diczházy,  Roman Michelko,  Jana Nemčeková, Jaroslav Košeľa, Vladimír Manda, Ivan Luljak, Lukáš Perný, Tibor Moravčík, Boris Demovič, Ľubomír Jánošík, Robert Burgan, Marek Kopilec, Karol Ondriáš, básne Soni Valovičovej, prózu Slavomíry Kotradyovej a rozhovory s významnými osobnosťami: vedúcim katedry filozofie FF UKF Richardom Sťahelom, politikom a filozofom Ľubošom Blahom, odborárom Jánom Šlaukom a významným slovenským právnikom Branislavom Fábrym. Okrem toho nájdete v novom DAV DVA ukážky z pôvodného DAVu, knižné typy, príbehy zo života a mnoho iného…

V treťom čísle nájdete články na tému umenia, kultúry, architektúry, odkazu roku 1917, imigrantskej kríze, poslaní ľavice, zdravotníctve, príbehy zo života pracujúcich, ale aj sociálne exkludovaných, články o histórii, politike a filozofii.

Stále je možné objednať si aj
druhé číslo DAV DVA
posledné kusy sú ešte stále k dispozícii

 

Pozrite si náhľadOdoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *