Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov má novú facebookovú stránku

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


oman Michelko v spolupráci s Lukášom Perným tvoria novú stránku, ktorej zámerom bude zvýšiť povedomie o vydaných knihách Vydavateľstva Spolku slovenských spisovateľov a ich autoroch.

Úlohou novej stránky (na sociálnej sieti Facebook) bude propagovať nielen knihy, ale aj samotných autorov, recenzie na ich knihy a šíriť informácie o aktivitách vydavateľstva, aj spolku.

V blízkej budúcnosti je v pláne taktiež založenie profilu na sieti Instagram. Súčasťou projektu bude aj renovácia stránky www.vsss.sk, ktorý sa prejaví v nasledujúcich týždňoch.

Stránku nájdete na linku https://www.facebook.com/www.vsss.sk/

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *