VYHLÁSENIE SLOVENSKEJ ALTERNATÍVY K VOĽBÁM PREZIDENTA SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Slovenská alternatíva považuje výsledky prvého kola prezidentských volieb za úspech protislovenského  pôsobenia médií, ktoré cielenou dlhodobou propagandou vymodelovali vo  vedomí voličov víťazku prvého kola.

            Zuzana Čaputová, reprezentantka gender ideológie a zhubnej migrácie, finančne podporovaná z USA, napojená na organizácie Georga Sorosa, denník N a SME, stelesňuje sily ohrozujúce politické záujmy Slovenského národa, jeho  tradičných kultúrnych a kresťanských hodnôt.

            Slovenská alternatíva upozorňuje politické strany a spoločenské zoskupenia, reprezentujúce voličov  Maroša Ševčoviča, Štefana Harabína a Mariána Kotlebu aby s plnou zodpovednosťou a  spoločným koordinovaným  úsilím využili 60 % hlasov tých slovenských voličov, ktorí nevolili Čaputovú. Len to môže zabezpečiť víťazstvo  Maroša Ševčovica v druhom kole volieb. Sám M. Ševčovič nás upozorňuje na potrebu reálnej a nie len deklarovanej spolupráce, keď povedal, aby sme nemaľovali zo Slovenska obraz spálenej zeme, pretože až 60% ľudí má iný názor ako Z. Čaputová.

            Ak sme presvedčení, aby sa Čaputová s tímom A. Kisku nestala prezidentkou, považujeme za neprípustné, aby sme v období do druhého kola volieb prezidenta spochybňovali Maroša Ševčoviča  komentármi a vyhláseniami, ktoré odrádzajú váhavých voličov od jeho voľby a znevažujú jeho politickú a osobnostnú hodnovernosť. 

            Žiaľ v citlivo sledovaných vyhláseniach práve z radov národne orientovaných strán, sa objavujú stanoviská, ktoré zasievajú nedôveru, neistotu a dezorientujú pri rozhodovaní v druhom kole volieb.

            S počudovaním a znepokojením sme zaregistrovali, že 17.3.2019 na stránke Hlavných správ práve podpredseda Národnej koalície Peter Sokol dehonestujúco konštatuje, že do druhého kola volieb  postúpil  eurohujer Maroš Ševčovič.  V krátkom období ďalšieho rozhodovania a získavania hlasov voličov P. Sokol svoje vrcholne neprijateľné a škodlivé hodnotenie ešte  pritvrdzuje názorom, že Slovensko  si bude v druhom kole volieb vyberať medzi ružovým a bledoružovým kandidátom. Sokolove kocúrkovo sugestívne podsúva názor, že bledoružový Ševčovič je len odtieňom ružovej Čaputovej, čo v konečnom dôsledku odrádza od jeho voľby.

            Slovenská alternatíva dúfa, že  tieto vyjadrenia P. Sokola  neovplyvnia úsilie Národnej koalície pri presadzovaní skúseného diplomata na post hlavy štátu.

            Žiaľ ako podraz k bezpodmienečnej potrebe spoločného postupu proslovenských síl v druhom kole volieb pôsobí aj vyjadrenie poslanca NR SR K. Farkašovského za Slovenskú národnú stranu, ktorý taktiež na stránkach Hlavných správ vyhlasuje, že Čaputovej a Ševčovičovi  chýba ich sladkým rečiam reálny obsah. Ústavný činiteľ, národniar tak amatérskou úprimnosťou stavia reálnosť v myslení Čaputovej na úroveň človeka pre ktorého je práve realistická, dlhoročná politická činnosť na medzinárodnej úrovni každodenným chlebíčkom.

            Slovenská alternatíva  upozorňuje, že je najvyšší čas otvoriť oči, jednoznačne definovať stanoviská, zjednotiť politický postup rozhodujúcich síl  smerom k víťazstvu Maroša Ševčoviča v druhom kole prezidentských volieb. Len tak môžeme vrátiť dôveru občanov v štát, ktorá utrpela práve pôsobením úžerníka a daňového podvodníka A.Kisku na poste prezidenta.

Za Slovenskú alternatívu:        A.Jozef Lang –  Ján Dudáš –  Ján Vlnka –  Pavol Mikula   

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “VYHLÁSENIE SLOVENSKEJ ALTERNATÍVY K VOĽBÁM PREZIDENTA SLOVENSKEJ REPUBLIKY

 • 6. mája 2019 at 15:41
  Permalink

  to fakt aj tu musíte tliapať tie drísty o „gender ideológii“
  som si myslel, že tu bude pokoj
  fakt netuším, ako chcete nejakú zmenu systému a ľudského myslenia, keď aj tu tým balamutíte ľudí a vytvárate „imaginárnych“ nepriateľov

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *