VYJADRENIE OBČANA SR K STANOVISKU SAV VERZUS BLAHA

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


CHCÚ HO UMLČAŤ! SAV SA ZAPOJILA DO PREDVOLEBNÉHO POLITICKÉHO BOJA!!!


1.Poslanec Blaha komunikuje na sociálnych sieťach vo svojich statusoch s ľuďmi rôzneho povolania a vzdelania, a bolo by smiešne, keby v tejto komunikácii používal akademický jazyk.Možno by si páni akademici mali naštudovať, čo je to fejtón.Hádam nechcú Blahovi diktovať, aby akademický jazyk používal i doma v komunikácii so svojou manželkou a deťmi.

2.Aha, takže cit. SAV je samosprávna vedecká inštitúcia Slovenskej republiky, ktorej činnosť je zameraná na rozvoj vedy, vzdelanosti, kultúry a ekonomiky. No tak to by sa mali potom aspoň pozastaviť nad tým, ako sa rozvíja kultúra prostredníctvom stránky ZOMRI, ktorá mimochodom pôsobí
aj na školách.

To je ten rozvoj kultúry a vzdelanosti, na ktorý sa SAV zameriava? SAV týmto stanoviskom, ktorý ktovie prečo tak imponuje opozičným denníkom, prestáva byť pre mňa dôveryhodná inštitúcia. A útokom na slobodu prejavu jedného zo svojich pracovníkov vážne poškodila svoje renomé.

Slavomíra Kotrádyová

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “VYJADRENIE OBČANA SR K STANOVISKU SAV VERZUS BLAHA

 • 12. decembra 2019 at 16:22
  Permalink

  Odzadu útočí,
  aby nevidel do očí.
  Keby sa nich zočil,
  z hrôzou by odskočil.

  Reply
 • 16. decembra 2019 at 15:51
  Permalink

  Možno si SAV len takto odrába nejaký grant zo zahraničia.
  A možno ktosi zo SAV túži preziať Rád Ľudovíta Štúra z rúk pezinskej aktivistky.
  Od akademickej pôdy by iste nikto nečakal, že bude tmársky potláčať slobodu slova a názoru.
  Namiesto toho, aby podporila odvahu plavca proti prúdu, zaradila sa medzi zaslepenú a vreštiacu ulicu.
  Nedivme sa, veď ten mimovládkový vreskot podporovali aj univerzity a stredné školy, keď uvoľňovali študentov na protivládne demonštrácie.

  Reply
 • 16. decembra 2019 at 16:19
  Permalink

  Keď po prúde sa pláva oveľa ľahšie, pani Erika. Len či by Ľudovít Štúr bol rád, keby vedel, kto vlastní jeho Rád. Ľudovít Štúr predsa plával PROTI PRÚDU!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *