Výsledok ANKETY: Aká je Vaša najobľúbenejšia súčasná ľavicová strana?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Anketa s názvom Aká je Vaša najobľúbenejšia súčasná ľavicová strana? Dopadla nasledovne:

VZDOR – 36 hlasov
SMER – 22 hlasov
KSS – 20 hlasov
JEDNOTA – 9 hlasov
USVIT – 4 hlasov
Ankety sa zúčastnilo 91 ľudí a bola spustená viac ako 4 týždne od 17. júna 2018. Ak máte nejaké zaujímavé návrhy do ankety môžte nám poslať na náš email: dav.dva@protonmail.com.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
4 thoughts on “Výsledok ANKETY: Aká je Vaša najobľúbenejšia súčasná ľavicová strana?

 • 15. augusta 2018 at 2:35
  Permalink

  Diskutovať o to, čo bol či je najväčším zločinom kapitalizmu je globálno-partikulárne a NEOBJEKTÍVNE „filozofovanie“ na dobrých 33% a NIČ VIAC ,…15818235

  Reply
 • 19. augusta 2018 at 17:39
  Permalink

  Anketu ľavicových strán vyhral ľavicový Vzdor pred pravicovým Smerom. Aspoň sme sa trochu pobavili v týchto otravných horúčavách …

  Reply
  • 21. augusta 2018 at 20:56
   Permalink

   Veru, pán Juhár, tu chýba dobrá teória ako praktický poradca:-). Vzdor a Smer predsa patria do úplne rôznych spoločenských systémov, preto ich porovnávanie nám môže vyhodiť len nejaký nezmysel.

   Každý systém má svoju pravicu a ľavicu. Ak protestujete, tak len dodám, že označenie ľavica a pravica sa ujalo v kapitalizme po Veľkej francúzskej buržoáznej revolúcii,. aj keď oni existovali zrejme už aj v otrokárskom Grécku a Ríme.

   Ktorú stranu teda považujete za ľavicovú kapitalistickú stranu? Dúfam, že nie komunistické strany, oni sa nepovažujú za systémové kapitalistické strany. A ja tiež ako komunista nie som ochotný sa chápať ako systémová súčasť kapitalizmu.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *