Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Máte doma nepotrebné veci, ktoré by ste chceli darovať tým ktorí to môžu potrebovať?

DAV DVA organizuje zbierku vecí pre rodiny s deťmi zo sociálneho zariadenia: Centrum pre deti a rodiny Košická Nová Ves.

Zbierame všetky použiteľné veci, či už oblečenie, topánky, hračky alebo iné.

Ak máte záujem zapojiť sa do zbierky, môžte doniesť veci do Komunitnej knižnice DAV DVA do konca januára. Po skončení zbierky ich tam pojdeme všetky odniesť aj vo Vašom mene.

V prípade záujmu napíšte na email: dav2dva@gmail.com, aby ste sa s nami dohodli na odovzdaní vecí, nakoľko Komunitná knižnica DAV DVA nie je každodenne otvorená.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *