Xaver o tom, ako hlavno-prúdové média produkujú fake news a indoktrinujú mládež

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Hovoríte si má to význam?
Pre mňa je oveľa lepšie sadnúť si pred vás
a povedať vám ako sa tieto veci odohrávajú.
– Xaver

Xaver Veselý o tom, ako hlavno-prúdové média, oháňajúce sa bojom proti dezinformáciám, hoaxom a fake news, sami vytvárajú fake news. Xaver po vyvrátení lži istej novinárky zisťuje, že táto istá novinárka chodí po školách a indoktrinuje deti o boji proti fake news. Takže prípad Jaslovský, Smatana s trojicou zakuklencov zo Zomri na Gymnáziu C. S. Lewisa nieje iba slovenskou reáliou.

„Títo ľudia, ktorí takto klamú a manipulujú idú potom nafukovať hlavy vašim deťom… pretože to je ich obľúbená kratochvíľa. Sami klamú, manipulujú a jazdia toto hovoriť tým deťom. Prosím vás už si to konečne niekto všimnite, zoberte transparent a aspoň niečo urobte. Ja môžem akurát o tom hovoriť. To si necháte od týchto blbcov donekonečna vypisovať tieto dementnosti a nechať decká manipulovať?“ pýta sa Xaver

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne