Stav súčasného slovenského družstevníctva (časť 2.): Aj na Slovensku už máme moderné družstvo

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ako sme sľúbili v prvej časti, prinášame vám prehľad súčasných úspešných družstiev na Slovensku. Tento článok pripravil Ing. David Diczházy.


Podnikateľské družstvo Živa je jedinečný projekt mladých ľudí, založený na myšlienke komunitného podnikania. Medzi ich hodnoty patrí spolupráca, rovnosť, zodpovednosť, sloboda, ohľaduplnosť k ostatným a prostrediu. Družstvo vzniklo vo februári 2016 a jeho členovia sa hlásia k hodnotám družstevníctva v jeho tradičnom ponímaní.

Družstvo sa bude prezentovať na januárovej konferencii DAV DVA

Medzi hlavné činnosti družstva patria stavebné práce, investičné príležitosti a družstvo sa snaží napomáhať aj výskumno-vývojovým projektom. Okrem toho medzi členov družstva patria odborníci na online marketing alebo výškové práce.

Okrem svojich služieb ponúkajú aj možnosť stať sa partnerom alebo členom družstva. Jeho zakladatelia veria, že spoluprácou je možné dosiahnuť oveľa viac a preto sa zameriavajú aj na spájanie ľudí a vytváranie súladu medzi ich záujmami a potrebami.

Členstvom v družstve vstupujete do komunity ľudí. Navzájom si pomáhate a vytvárate priestor, kde môže každý člen realizovať nielen svoje podnikateľské nápady, ale môže rozvíjať aj svoj osobný rast

„Radi si vypočujeme Vaše názory, potreby a budeme spoločne hľadať ich riešenie.“

Viac informácií sa dozviete na webovej stránke družstva: http://www.ziva-druzstvo.sk/

Obrázok: Podnikateľské družstvo Živa

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


6 thoughts on “Stav súčasného slovenského družstevníctva (časť 2.): Aj na Slovensku už máme moderné družstvo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *