Ako ďalej? Presnejšia otázka by znela: ktorým smerom?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Je to legitímna otázka, ktorú si kladie takmer každý občan našej vlasti.
Na pozadí udalostí nie len z posledných dní, je obyčajný človek značne zmätený a jeho svetonázor (už beztak dosť pokrivený) akoby strácal kompas. Ťažko sa orientuje v prostredí, ktoré je pod ťažkým vplyvom liberálnych médií, kde biele je čierne a naopak.

Kiskoidi snívajú o euro-atlantických štruktúrach, pričom inak uvažujúcich považujú za extrémistov, ktorých chcú strieľať (ako sa vyjadril istý študent). Ďalší snívajú o samostatnosti a iní zase niečo o jadre.

Tak kam vlastne patríme a kde chceme ísť?

V podstate je to veľmi jednoduché. Treba na to iba chladnú hlavu a pohľad z hora. Bez akýchkoľvek mediálnych šumov.
Podeľme si to na drobné : Západ, Čína, alebo Ruská civilizácia? V podstate inej možnosti niet.

Pozrime bližšie :

Západné krajiny a USA.

Tàto civilizácia je svojou podstatou degradačno-paraziticko samovražednou a nebezpečnou pre ľudstvo. V armáde, ktorá disponuje jadrovými zbraňami, nie je nič výnimočné, keď nájdu v službe vojakov pod vplyvom drog. To len tak na okraj.

O nič lepšie nevyznie ich konzumný život. Občania USA tvoria iba 5% obyvateľstva planéty, ale spotrebujú 50% zdrojov, ktoré vyťaží ľudstvo. O tom by sa dalo písať veľa.

Skrátka to, čo sme písali o likvidácii liberalizmu, je vlastne likvidácia západného spôsobu života, včetne likvidácie ich jadrových elektrárni, o ktorej rozhodlo globálne zákulisie bez nejakých amerických elít. Alebo ak ste zaregistrovali v ekonomických správach Bazilej lll., tak je to v podstate obmedzenie doláru v medzinárodnom obchode. Atď, atď, atď..

Jedným z posledných varovaní liberálnym elitám a západnej Európe, je zničenie Chrámu Matky Božej v Paríži. 
https://www.topky.sk/…/MIMORIADNA-SPRAVA-Parizska-katedrala…
Možno by sa to dalo prirovnať k pádu Dvojičiek v NY, alebo výstrelu z Auróry v Leningrade. To by sa dalo potom chápať, ako definitívny nástup islamského kalifátu v západnej Európe. Uvidíme. Pre nás to však nie je cesta.

Čína a jej sféra vplyvu.

Už len z podstaty ich kultúry, je pre nás táto možnosť neprijateľná.
Len v krátkosti : v r 1979 prijali zákon o politike jedného dieťaťa. Takto sa umelo vytvorila kasta 300 mil ľudí tzv strednej vrstvy. Ten zvyšok 1,2 mld je ich obslužný personál, na ktorom nikomu nezáleží. Tak vnímajú aj ostatné krajiny. V podstate druhá Amerika, ale s výrazne menšou spotrebou a záťažou.

Ruská civilizácia.

Asi nikomu netreba pripomínať, že je to Slovanská krajina. Ale asi málokto vie (lebo liberálno-fašistický vzdelávací systém), že v minulosti sme mali spoločné obrazové písmo tzv bukvy. Je to systém 7×7 znakov, čiže 49 znakov. Je to sofistikovaná abeceda, ktorá ”produkovala” oveľa kreatívnejšími a schopnejších žiakov, ako tá súčasná rímska, vatikánska (latinka). 

Pozostatok z nej majú Rusi,Ukrajinci a Srbi. Nám ju “zrušil” Vatikán prostredníctvom agentov Cyrila a Metoda.

Treba spomenúť, že v Ruskom svete (či už ZSSR, alebo Ruské impérium), žiaden národ, jazyk, alebo kultúra neboli zlikvidované. Práve naopak. Rozvíjali sa iba pod ich ochranou. Čo sa o anglosasoch povedať nedá. Viď príklad severoamerický indiáni. Ale aj iné národy si ich “užili”.

Keď si situáciu vo svete podelíme takto na drobné, myslím že je jasné, kto je náš priateľ a ktorá cesta je pre nás najlepšia.

Nech vás nemýli ani takéto vyjadrenie Pellegriniho. Je to len na vyváženie informačného napätia a vypustenie pary. Nie je to to, čo radi vykrikujú ”patrioti” o eurohujeroch. Politika totiž nie je iba čierna a biela.
https://www.infovojna.sk/…/pellegrini-nasou-povinnostou-je-…

Takže tak. Ale aby sme mohli takto slobodne myslieť a konať, nesmú dostať žiadnu šancu rôzne liberálne zločinecké skupiny s mafiánskou štruktúrou. 
Lebo ich cieľ, je náš koniec!

Článok pôvodne vyšiel na Facebookovej stránke JOTA – Konceptuálna jednota.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Ako ďalej? Presnejšia otázka by znela: ktorým smerom?

 • 20. apríla 2019 at 22:25
  Permalink

  Názov článku ma zaujal a očakával som, že poukáže na nejaké smerovanie „ako ďalej?“ Po prečítaní článku dospel som k názoru, že je to obyčajný „kompilát“ akýchsi výkrikov aj keď niektoré sú pravdivé. Nemôžem sa však stotožniť s použitím slovníka liberálov v DAVDVA, kde prispievatelia sú väčšinou slušní ľudia a to s označením liberálov ako: „… zločinecké skupiny…“ alebo vzdelávací systém označiť za „fašistický“. To by sa dalo ešte prehliadnuť. Autorom – autorovi vôbec nemôžem odpustiť historickú negramotnosť v histórii slovanského písomníctva a obvinenie, že „starosloviensku bukvicu“ nám Slovákom zrušil Vatikán prostredníctvom agentov Cyrila a Metoda ma už nadvihlo. Nie som historik, ale v mladosti som na hodinách dejepisu nesedel zbytočne! Tak v krátkosti:
  1. Svätí Cyril a Metod boli tí, ktorí položili základy slovanskému písomníctvu vytvorením hlaholiky pre Veľkú Moravu. Vo Vatikáne, u pápeža dosiahli toho, že staroslovienčina sa stala liturgickým jazykom, proti čomu bol nemeckí cirkevní hodnostári.
  2. Po vyhnaní učeníkov Cyrila a Metóda títo v Srbsku vytvorili modernejšiu formu písma a to cyriliku, ktorá sa ujala medzi Srbmi a okolím, v Bulharsku, na Ukrajine, Bielorusku, Rusku (azbuka) a dokonca v strednej Ázii. V Rumunsku sú enklávy v ktorých sa používa cirkevná staroslovienčina.
  3. Na kovových dverách chrámu v Poľskom Hniezdne je text napísaný hlaholikou, čo bolo hodne dlho po smrti Cyrila a Metóda.
  4. Slovanské národy Cyrila a Metóda uctievajú ako najväčších svätcov, len autori článku ich hanobia ako agentov. Čo chceli týmto článkom dosiahnuť v údajnom „smerovaní?“

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *